ODSÁVACIA DOSKA ELICA NIKOLATESLA SWITCH GLOW BL/A/83 (PRF0183880)

Výrobca: Elica

Quatro kalkulačka Vypočítajte si splátky pomocou Quatro kalkulačky

Našli ste lepšiu cenu? Pripravíme Vám špeciálnu ponuku

Napíšte nám

NIKOLATESLA SWITCH GLOW je vyrobený z čierneho bezpečnostného skla. Systém odťahu (A), vybavený centrálnym ventilátorom, môže dosiahnuť veľmi vysokú úroveň výkonnosti z hľadiska zachytávania výparov, úrovne hluku a energetickej účinnosti. Vďaka priamej komunikácii s varnou doskou prijíma NIKOLATESLA SWITCH GLOW informácie prichádzajúce z varných zón a automaticky nastaví ideálne hodnoty odťahu. K dispozícii je ako v režime odťahu (A), tak aj recirkulácie (F), varná doska bola navrhnutá tak, aby dobre zapadla do daného typu obytného priestoru. Varná deska je vybavená pohodlným dotykovým ovládaním posuvným (slider) v bielom podsvietení. Odsávač pár (digestor) ELICA NIKOLATESLA SWITCH GLOW v režime odťah ponúka 8 rýchlostí a 2 intenzívne výkony (booster). Výkon odsávania 135 – 500 m3/h a v intenzívnom výkone 630 m3/h zabezpečuje dostatočný výkon aj pre náročné kulinárske varenie s hlučnosťou 33 – 71 db(A). Odsávač pár (digestor) je vybavený tukovým filtrem ALU. NIKOLATESLA SWITCH GLOW má 4 varné zóny s výkonom 2,1-3kW.

Prevedenie: čierne sklo

Rozmery: 83 x 51,5 x 21 cm

Indukčná varná doska – celkový príkon: 7,2 kW

Napájacie napätie: 220V-240V ~ (380V-415V ~)

Varne zóny:

1 (2,1 – 3 kW) – 210 x 191 mm

2 (2,1 – 3 kW) – 210 x 191 mm

3 (2,1 – 3 kW) – 210 x 191 mm

4 (2,1 – 3 kW) – 210 x 191 mm

Bridge zone: 2x (varné zóny je možné spojiť v jednu veľkú, pre varenie vo väčších hrncoch alebo veľkých pekáčoch.)

Sací výkon minimálny/maximálny: 135 – 500 (630) m3/hod

Hlučnosť minimálna/maximálna: 33 – 66 (71) dB(A)

Pre pohodlné varenie je vybavený funkciami:

AIRMATIC – Ako je funkcia aktivovaná, inteligentný senzor detekuje množstvo, ale predovšetkým zloženie pary vzniknutých pri varení a nastaví najvhodnejší výkon odsávača. Všetko sa stane skutočne automatickým.

TOUCH CONTROL – Jednoduchým dotykom je možné ovládať nezávisle jednotlivé varné zóny.

POWER BOOSTER – Funkcia POWER BOOSTER umožňuje použiť viac energie, ktorá urýchli proces varenia, ako napr.priviezť väčšie množstvo vody do bodu varu.

RESIDUAL HEAT INDICATOR – Špeciálne svetelné kontrolky varujú, že varná zóna je ešte teplá aj potom, ako bola varná doska vypnutá.

TIMER – Vďaka programovateľnému časovaču je možné riadiť všetky časy prípravy a varenia. Po dokončení bude doska vydávať akustické varovanie a automaticky vypne príslušnú varnú zónu.

EGG TIMER – časovač s akustickým signálom nezávislý na varných zónach

SAFE ACTIVATION & CHILD LOCK – S varnými doskami sa kuchyňa stáva omnoho bezpečnejšia. Zapne sa iba v prípade, keď je na varnú zónu položený hrniec a detská poistka zabráni Vašim deťom náhodne zapnúť varnú dosku tým, že zablokuje všetky ovládače.

COLD SURFACE – Vďaka indukčnej technológie sa zahrieva iba spodná časť hrnca, zatiaľ, čo zvyšok varnej dosky zostáva studený.

AUTOMATIC HEAT UP – Varná doska sa automaticky zahreje pri maximálnom výkone a následne udržuje nastavený stupeň výkonu počas nastaveného času.

NIKOLATESLA SWITCH

Spôsob ohrevu

Spôsob prevádzky digestora

Šírka varnej dosky

AIRMATIC

AUTOCAPTURE

Úrovne výkonu odsávača

BRIDGE ZONE

STOP & GO

MELTING MODE

POT SELF-DETECTION