ODSÁVACIA DOSKA ELICA NIKOLATESLA UNPLUGGED BL/F/90 (PRF0184019)

Výrobca: Elica

Quatro kalkulačka Vypočítajte si splátky pomocou Quatro kalkulačky

Našli ste lepšiu cenu? Pripravíme Vám špeciálnu ponuku

Napíšte nám

NIKOLATESLA UNPLUGGED je vyrobená z čierneho bezpečnostného skla a nerezovej ocele. Systém odťahu, vybavený centrálnym ventilátorom, môže dosiahnuť veľmi vysokú úroveň výkonnosti z hľadiska zachytávania výparov, úrovne hluku a energetickej účinnosti. Vďaka priamej komunikácii s varnou doskou dostane NIKOLATESLA UNPLUGGED informácie prichádzajúce z varnej zóny a automaticky nastaví ideálne hodnoty odťahu.. Odsávacia doska s gombíkmi spája zaručené výsledky varenia a jednoduchosť varenia. Ergonomické gombíky umožňujú ovládať rôzne zóny varenie a extrakcia jednoduchým a intuitívnym spôsobom. Nastavené úrovne výkonu sú ľahko monitorovateľné vďaka červeným svetelným indikátorom. Profil v silikóne oddeľuje varnú zónu od ovládacích prvkov, čím zabraňuje kolíziám s hrncami a panvicami a uľahčenie čistiacich operácií. NIKOLATESLA UNPLUGGED spája zaručené výsledky varenia a užívateľskú prívetivosť. Ergonomické gombíky jednoducho ovládajú rôzne varné a extrakčné zóny intuitívnym spôsobom. Nastavené úrovne výkonu sa dajú ľahko sledovať vďaka červeným kontrolkám. Silikónový profil oddeľuje varnú zónu od ovládacích prvkov, čím zabraňuje poškodenie riadom a uľahčenie čistenia.

Prevedenie: čierne sklo – filtračná verzia

Rozmery: 90 x 53 x 21 cm

Energetická trieda: A+

Indukčná varná doska – celkový príkon: 7,2 kW

Napájacie napätie: 220V-240V ~ (380V-415V ~)

Úrovne výkonu varných zón: 9 + booster

Varne zóny:

1 220×184 mm – 2,1/3,7 kW

2 220×184 mm – 2,1/3,7 kW

3 220×184 mm – 2,1/3,7 kW

4 220×184 mm – 2,1/3,7 kW

Bridge zone: 2x (varné zóny je možné spojiť v jednu veľkú, pre varenie vo väčších hrncoch alebo veľkých pekáčoch.)

Úrovne výkonu odsávača: 9 + booster

Sací výkon minimálny/maximálny: 110 – 400 (550) m3/hod

Hlučnosť minimálna/maximálna: 39 – 72 (76) dB(A)

Výstupný otvor: 222 x 89 mm

Pachové keramické filtre (sada 3 kusov) KIT0120952A je súčasťou balenia filtračnej verzie.

Pre pohodlné varenie je vybavený funkciami::

DOTYKOVÉ OVLÁDANIE – Jednoduchým dotykom je možné ovládať nezávisle jednotlivé varné zóny.

POWER BOOSTER – Funkcia POWER BOOSTER umožňuje použiť viac energie, ktorá urýchli proces varenia, ako napr.priviezť väčšie množstvo vody do bodu varu.

RESIDUAL HEAT INDICATOR – Špeciálne svetelné kontrolky varujú, že varná zóna je ešte teplá aj potom, ako bola varná doska vypnutá.

TIMER – Vďaka programovateľnému časovaču je možné riadiť všetky časy prípravy a varenia. Po dokončení bude doska vydávať akustické varovanie a automaticky vypne príslušnú varnú zónu.

EGG TIMER – časovač s akustickým signálom nezávislý na varných zónach

SAFE ACTIVATION & CHILD LOCK – S varnými doskami sa kuchyňa stáva omnoho bezpečnejšia. Zapne sa iba v prípade, keď je na varnú zónu položený hrniec a detská poistka zabráni Vašim deťom náhodne zapnúť varnú dosku tým, že zablokuje všetky ovládače.

COLD SURFACE – Vďaka indukčnej technológie sa zahrieva iba spodná časť hrnca, zatiaľ, čo zvyšok varnej dosky zostáva studený.

AUTOMATIC HEAT UP – Varná doska sa automaticky zahreje pri maximálnom výkone a následne udržuje nastavený stupeň výkonu počas nastaveného času.

NIKOLATESLA UNPLUGGED

Spôsob ohrevu

Typ odťahu

Šírka varnej dosky

AIRMATIC

AUTOCAPTURE

Úrovne výkonu odsávača

BRIDGE ZONE

STOP & GO

MELTING MODE

POT SELF-DETECTION