Panel používateľa

Asko WCN311942G Vínotéka

Asko WCN311942G Vínotéka

Samostatne stojaca vínotéka disponuje troma teplotnými zónami a servírovacím priestorom, kde môžete pripraviť víno na degustáciu. Vzduch je v neustálom pohybe a vďaka tomu je na každej polici rovnaká teplota aj vlhkosť. Vo vínotéke je miesto až pre 190 fliaš vína (0,75 l). Fľaše sú bezpečne uložené na drevených policiach s teleskopickým výsuvom. Sklenené dvere s UV filtrom chránia víno pred škodlivým UV žiarením. Jemné LED svetlá sú doplnené RGB podsvietením pre servírovací priestor.

6099 € s DPH

quatro kalkulačka

EAN: 3838782471759

Dostupnosť: Skladom do 2 týždňov

Výrobca: Asko

Výnimočná kombinácia technólogie a tradície

Naša nová vínotéka s pokročilými funkciami sa dokonale postará o vašu zbierku vín. Výnimočnosť vínotéky spočíva v tom, že dokáže v správnych podmienkach skladovať až 189 fliaš. Vyznačuje sa tromi individuálne regulovateľnými teplotnými zónami, čistým filtrovaným vzduchom, kompresormi bez vibrácií a prepracovaným regálovým systémom usporiadania vín. Tri teplotné zóny sú navzájom dokonale utesnené, neustále sa monitoruje vlhkosť a sklo dverí chráni obsah pred nežiadúcim UV svetlom. S vínotékou od ASKO dostane vaša cenná zbierka vín starostlivosť, ktorú si zaslúži.

Vínotéka, ktorá prináša stáročia odborných skúseností až do súčasnosti

Vzhľadom na rozsah starostlivosti, pozornosti a vášne, ktoré sú spojené s pestovaním hrozna a výrobou vína, sme presvedčení, že je správne mať vínotéku, ktorá rovnako rešpektuje a uchováva hotový produkt.

Presná regulácia teploty

Presná regulácia teploty vám umožní vybrať si, či chcete svoje vína uchovať, nechať dozrieť, alebo ich pripraviť na teplotu podávania. Požadovanú teplotu pre vybranú zónu vyberiete priamo v používateľskom rozhraní alebo v aplikácii. Citlivý chladiaci systém zaisťuje stálu úroveň teploty.

Prakticky bez vibrácii

Vysokokvalitný kompresor vínotéky zaisťuje konzistentné teploty v každej časti. Vibrácie pri skladovaní vína môžu otupiť chuť, preto je náš kompresor prakticky bez vibrácií a stojany sú umiestnené na ľahko výsuvných lištách. K dispozícii je taktiež snímač vibrácií, ktorý spustí alarm v prípade, že vibrácia prekročí stanovenú úroveň.

UV ochrana

Ďalším dôležitým aspektom skladovania vína je jeho ochrana pred škodlivým UV žiarením. Sklenené dvere našej vínotéky chránia zbierku pred UV žiarením, ktoré by mohlo cenné víno poškodiť.

Stabilná úroveň vlhkosti

Vínotéka udržuje vlhkosť okolo 70 % – optimálna úroveň pre skladovanie vína a pre udržanie korku v čerstvom stave až do jeho podávania. Úroveň vlhkosti vínotéky môžete kedykoľvek skontrolovať – buď v používateľskom rozhraní, alebo v aplikácii.

Priestor na servírovanie

Keď vložíte toľko lásky a starostlivosti do skladovania vášho vína, tak si rovnako zaslúži aj dokonalé servírovanie. Vínotéka ASKO má servírovaciu plochu s priestorom na poháre a príslušenstvo a nastaviteľné svetlo pre lepší prehľad o vínach. Servírovaciu plochu je možné premeniť na ďalšie police, pokiaľ chcete vložiť viac fliaš.

To správne svetlo

Sofistikovaný systém osvetlenia umožňuje vybrať farbu pozadia pre servírovací priestor a poskytuje zdroj svetla v miestnosti, v ktorej vínotéka stojí – žiarivé, keď víno servírujete, mäkšie a teplejšie, keď pri víne relaxujete.

Interaktívna aplikácia 

Sprievodná aplikácia vínotéky je pripojená k databáze Vivino. Prináša vám množstvo informácií a umožňuje vám zaznamenávať a sledovať vašu zbierku.

Virtuálny someliér

Zaznamenajte svoju zbierku vín do sprievodnej aplikácie a získate odborné rady, ako ju skladovať, ako správne skladovať a uchovávať víno a kedy je čas na jeho konzumáciu.

Kapacita

Vínotéka Asko s kapacitou až do 190 fliaš umožňuje prehľadné označenie vašej kolekcie.

Pozná vašu zbierku

Pomocou integrovanej kamery alebo sprievodnej aplikácie vo vašom chytrom telefóne môžete naskenovať etikety fliaš a prihlásiť ich do svojho inventára. Budete tak mať prehlaď o tom, aké vína ešte máte. Inventár si zároveň bude pamätať, kde na policiach je konkrétna fľaša umiestnená. Špeciálnym vínám môžete dokonca pridať poznámky, aby ste si pamätali, kto vám ich dal alebo aby ste ich servírovali iba pri zvláštnej príležitosti.

Tri teplotné zóny

Keďže rôzne vína si vyžadujú rôzne teploty, vínotéka od ASKO obsahuje jednotlivé teplotné zóny. Sú navzájom dokonale utesnené a teploty sú udržiavané na presnej a rovnomernej úrovni.

Konštrukcia a výkon

Počet teplotných zón 3
Ventilátor pre rovnomerné rozloženie chladenia Áno
Type of wooden shelves With soft closing telescopic guides
Dodávané príslušenstvo Humidity box clay

Použitie a flexibilita

Celkový objem 517 l
Počet držiakov pre poháre 2
Osvetlenie LED osvetlenie stropné
LED pás pod deliacou stenou
Stmievaťeľné osvetlenie
RGB osvetlenie
Osvetlenie vínotéky With function
Funkcie osvetlenia vínotéky Nastaviteľné RGB svetlo
Nastavenie času osvetlenia
Nastaviteľné teplé a studené svetlo
Automaticky pri otvorení dverí
Počet odnímateľných políc 8 ks
Max number of wine bottles (0,75 litre) 190 ks
Number of marking plates 7
Inteligentný systém zásob Áno

Interakcia a kontrola

Upozornenie na príliž vysokú/nízku vlhkosť Áno
Upozornenie na výmenu filtra Áno
Kamera na skenovania etikiet vín Áno
Senzor vibrácií Áno
Senzor priblíženia Áno
Virtual sommelier (Digital) Yes

Dizajn a integrácia

Podperné nohy 2 kolieska/2 nastaviteľné nožičky
Umiestnenie závesu dverí Pravé/Ľavé

Accessories

Doplnkové príslušenstvo Spojovacia lišta pre Side by Side
Shelve set

Bezpečnosť a údržba

Alarm otvorených dverí Áno
Funkcia pamäte v prípade výpadku napájania Áno
Počet uhlíkových filtrov (nie sú súčasťou odsávača) 3

Technické informácie

Úroveň hluku (max.) 38 dB(A)
Klimatické triedy Subtropická
Tropická
Subnormálna
Normálna
Typ oddelenia Skladovanie vína
Trieda energetickej účinnosti F
Odhadovaná ročná spotreba energie 139.98 kWh
Príkon 160 W
Napätie (V) 220-240 V
Poistka 0,9
Frekvencia 50 Hz
Úroveň vlhkosti Od 50 % do 80 %

Rozměry

Výška 1920 mm
Šírka 700 mm
Hĺbka 797 mm
Dĺžka pripájacieho kábla 2000 mm
Netto hmotnosť 173 kg

Logistika

Výška balenia 2035 mm
Šírka balenia 810 mm
Hĺbka balenia 920 mm
Brutto hmotnosť 187.7 kg
Kód produktu 737091
EAN kód 3838782471759

Prihlásenie