Asko DC7784V.W

Výrobca: Asko

Quatro kalkulačka Vypočítajte si splátky pomocou Quatro kalkulačky

Našli ste lepšiu cenu? Pripravíme Vám špeciálnu ponuku

Napíšte nám

Všestranné sušenie

Pomocou sušiacej skrine môžete elegantne a organizovane sušiť svetre, košele, kabáty, topánky alebo rukavice pre celú rodinu. Je to skvelý spôsob, ako sa postarať o oblečenie vašej rodiny a zároveň udržiavať dom čistý a uprataný.

16m šnúra

Sušiaca skriňa je veľmi priestorná a svojou veľkosťou zodpovedá až 16 metrovej šnúre na bielizeň. Vnútorné priestory sú veľmi flexibilné a vďaka ich praktickému dizajnu ich môžete ľahko prispôsobiť a zorganizovať pre rôzne druhy bielizne, a tým si zabezpečiť maximálny účinok sušenia.

Starostlivosť o topánky

Nie sú to len gumové topánky, ktoré sa môžu sušiť v sušiacich skriniach. Aj všetky kožené topánky musia medzi jednotlivým nosením oddychovať, aby sa zbavili vlhkosti. Po každom použití topánok, než stačia vyschnúť môže dôjsť k postupnému povoleniu švov a topánky môžu pomaly strácať svoj tvar. Preto odporúčame, až sa vrátite domov, vložte ich do svojej sušiace skrine a po hodine sušenia budú opäť pripravené na vašu zdravú večernú prechádzku.

Auto programy

Inteligentné a ľahko použiteľné automatické programy vám dodajú veľa výhod, včetne úspory času a energie. Stačí zvoliť požadovaný program a sušiaca skriňa sa automaticky vypne, keď bude vaše oblečenie suché.

Ohrev odevov

Tento program slúži napríklad na zahriatie uterákov, ohrev odevov alebo textílií na príjemnú teplotu pomocou metódy optimalizovanej energie. Len si predstavte tú možnosť mať v zime pripravené teplé oblečenie alebo lyžiarske topánky, rukavice a čiapky.

Studené sušenie

Skontrolujte si štítky na oblečení a uvidíte, že s mnohými vašimi obľúbenými odevmi a materiálmi je potrebné zaobchádzať mimoriadne opatrne. S funkciou Cold Dry získate dosiaľ najjemnejšie sušenie – žiadne opotrebovanie, iba jemný vzduch.

Konštrukcia

Typ produktu Odvetrávacia Umiestnenie závesu dverí Pravé Farba spotrebiča Biela Plášť výrobku Nerezová oceľ Inštalácia Voľne stojaci

Štandardné elektrické pripojenie

Výkon ohrevu 1500 W Napätie (V) 220-240 V Frekvencia 50 Hz Dĺžka pripájacieho kábla 2290 mm Počet fáz 1

Riadenie

Indikácia zostávajúceho času Áno

Logistika

Šírka balenia 650 mm Výška balenia 1900 mm Hĺbka balenia 700 mm Šírka 595 mm Výška 1854 mm Hĺbka 608 mm Netto hmotnosť 63 kg Brutto hmotnosť 73.9 kg Otočné dvere Áno Možnosť inštalácie do skrine Áno Možnosť pripevniť na stenu Áno Hĺbka pri otvorených dverách 1177 mm Dĺžka ventilačné hadice 100 cm Odvetrávacie poloha / priemer Ľavý / zadní priemer 110 Kód produktu 675342

Výkon

Časovanie sušenia Áno Výber teploty Áno Odvodňovacie kapacita (g / min) 17 Celková dĺžka pre zavesenie oblečenia 16 m Doba najkratšieho programu 75 min Zásobník vody Nie

Informácie o energetickom štítku

Úroveň hluku dB(A) 60

Programy

Programy Ručné 30 ° C Auto 60 ° C extra suchý Ručné 60 ° C Ručné 40 ° C Ručné _ _ Auto 40 ° C normálne suché Auto 60 ° C normálne suché Auto 40 ° C extra suchý

Certifikát testu

Výroba certifikovaná podľa ISO 14001 Áno

EAN kód 3838782070143

Bezpečnosť a údržba

Bezpečnostný dverové spínač áno