Asko T408HD.S

Výrobca: Asko

Quatro kalkulačka Vypočítajte si splátky pomocou Quatro kalkulačky

Našli ste lepšiu cenu? Pripravíme Vám špeciálnu ponuku

Napíšte nám

Eko sušenie

Sušička s tepelným čerpadlom spotrebuje iba 0,24 kWh / kilogram bielizne. Vďaka kombinácii so systémom Sensi Dry™ a programami Auto je ASKO dobrou voľbou pre zákazníka ohľaduplného k životnému prostrediu.

Invertorový motor

Bubnové sušičky ASKO majú invertorové motory, ktoré znižujú hladinu hluku aj pri tých najvyšších rýchlostiach odstreďovania. Vysoko efektívne motory s dlhou životnosťou poskytujú príležitosti na vývoj nových programov – vyhovujúcich všetkým potrebám.

Auto Synthetic

Použitím automatického syntetického programu s nižšou teplotou a kratšou dobou bubnovania sa program automaticky postará o vaše jemné blúzky a košele správnym spôsobom.

Hodváb a vlna

Program pre hodváb a vlnu uvoľňuje a osviežuje vlnené a hodvábne odevy, tak aby nestratili svoje pôvodné vlastnosti. Šetrný program zmäkčí vaše odevy a predĺži ich životnosť.

Multi Filter system

Žmolky sú najväčším nepriateľom bubnovej sušičky a nevyhnutne povedú k predĺženiu doby sušenia a iným problémom. Aby sme zabránili vniknutiu žmolkov do bubnovej sušičky, vyvinuli sme Multi Filter System™. Ide o filtračný systém piatich rôznych filtrov, ktorý zabezpečuje, že sú všetky chuchvalce aj ďalšie menšie častice zachytené skôr, než sa dostanú k citlivým vnútorným častiam bubnovej sušičky.

Sensi dry

Náš jedinečný systém Sensi Dry™ meria vlhkosť vnútri a okolo sušičky a tím určuje požadovanú dobu sušenia. Vďaka interakcie medzi teplotnými senzormi je tak výsledok sušenia spoľahlivejší než u bežného senzora. Akonáhle je oblečenie suché, program sa automaticky zastaví. Dochádza tak k šetreniu energie, pretože doba chodu sušičky sa upravuje podľa množstva bielizne.

Prevdzušnenie

Pomocou režimu prevzdušnenia máte možnosť osviežiť svoje oblečenie alebo sa napríklad zbaviť chlpov od svojich domácich miláčikov. Režim nevyužíva ohrev a tak môžete chladné sušenie použiť aj na jemné odevy.

Proti pokrčeniu

Program Anti-crease automaticky otáča bubon po dobu troch sekúnd každú minútu, aby sa zabránilo pokrčeniu vášho oblečenia. Program beží dve hodiny po ukončení hlavného programu.

Line Concept

Práčky a sušičky bielizne série Pro Home sú navrhnuté podľa Line Concept™, ktorý ponúka prehľadný a logický spôsob používania spotrebiča zľava doprava.

Konštrukcia a výkon

Vnútorný bubon Nerezová oceľ Motor Dlhá životnosť a tichý bezkartáčový motor Ohrievací systém Kondenzačná sušička s tepelným čerpadlom Typy sušenia Senzor alebo časovo riadené Veľkosť bubna 117 l Ľahko použiteľný filter na vlákna Áno

Použitie a flexibilita

Objem nádoby na vodu 6 l Priemer otvoru dverí 340 mm Maximálny uhol otvorenia dverí 180 ° Senzory Senzor vlhkosti Automatické čistenie filtra kondenzátora Nie Load Light ™ – osvetlenie bubna Áno

Interakcia a kontrola

Indikácia zostávajúceho času Áno Typ displeja LCD displej Indikácia, keď je program pripravený Áno

Programy a možnosti

Počet programov 14 Programy Automatický program – rifle Auto normálne suché Automatický program – perie Automatický program – syntetika Automatické sušenie Automatické žehlenie Auto extra suché Časovač Hodváb a vlna Posteľná bielizeň Prevetranie Program Košele Rychlý program Automatický program – froté Nastavenia Funkcia proti pokrčeniu Nastavenie úrovne vysušenia Odložený štart Pípnutie oznamujúce, že program je ukončený Časované sušenie Nastavenie úrovne zaťaženia

Dizajn a integrácia

Umiestnenie závesu dverí Pravé/Ľavé Výškovo nastaviteľné nožičky 15 mm Ľahká montáž sušičky ASKO na práčku Áno Typ plnenia S predným plnením

Bezpečnosť a údržba

Detská poistka Áno Ochrana proti prehriatiu Pre motor a elektroniku

Technické informácie

Úroveň hluku dB(A) 64 Spotreba elektrickej energie v pohotovostnom režime (Standby) 0.8 W Odhadovaná ročná spotreba energie 176.8 kWh Trieda energetickej účinnosti A+++ Typ zástrčky Euro Príkon 700 W Napätie (V) 220-240 V Počet fáz 1 Poistka 10 A Frekvencia 50 Hz Netto hmotnosť 54.4 kg Výroba certifikovaná podľa ISO 14001 Áno

Rozmery

Šírka 595 mm Výška 850 mm Hĺbka 654 mm Hĺbka pri otvorených dverách 1165 mm Dĺžka pripájacieho kábla 2100 mm Kód produktu 586979

Logistika

Šírka balenia 640 mm Výška balenia 920 mm Hĺbka balenia 723 mm Brutto hmotnosť 58.8 kg EAN kód 3838782018282