D

HAIER HWD90-B14959U1-S

Výrobca: Haier

I-Pro Series 5 Voľne stojaca, 9 / 6 Kg, 1400 RPM, Motor Direct Motion, Trieda prania a sušenia D, Biela, Š x H x V (cm) 60x53x0

Celý popis

PREDĹŽENÁ ZÁRUKA ALLIANZ ASSISTANCE:

Quatro kalkulačka Vypočítajte si splátky pomocou Quatro kalkulačky

Našli ste lepšiu cenu? Pripravíme Vám špeciálnu ponuku

Napíšte nám

I-Pro Series 5

Práčky so sušičkou rady I-Pro Series 5 ponúka riešenia šité na mieru, aby ste si mohli doma užiť pranie na profesionálnej úrovni. Vďaka ich veľkorysým kapacitám, dokonca aj u Slim prevedení, a kompletné sade špecializovaných programov, sú výsledky vždy profesionálne a zaručujú maximálnu hygienu vášho oblečenia. Rad I-Pro Series 5 poháňa inovatívny motor Direct Motion, patentovaná vstavaná technológia, ktorá zaisťuje vynikajúcu spoľahlivosť, mimoriadne tichý chod a presný pohyb bubna, ktorého priemer je neuveriteľných 525 mm. K dispozícii sú aj jedinečné funkcie Haier, ako je cyklus I-Refresh. A čo viac, práčky so sušičkou sa dajú pripojiť k Wi-Fi a aplikáciu hon pre ďalšiu sadu funkcií, ako je exkluzívna funkcia Washing-Lens, ktorá umožňuje oskenovať štítok oblečenie a odporučí vám najvhodnejší cyklus.

Profesionálne výsledky doma

Program Refresh osvieži vaše oblečenie, dokonca aj to jemné, vysoko efektívnym a inovatívnym spôsobom, pomocou technológie pary, ktorá odstráni pachy, jemný prach a alergény a zároveň zmierni pokrčenia a zmäkčí tkaniny.

Práčka so sušičkou s dlhou životnosťou

Motory Direct Motion od Haier boli navrhnuté a vyrobené tak, aby vydržali. Pri prevádzke bez remeňa je motor priamo pripojený k bubnu, čo výrazne znižuje hluk a vibrácie, zvyšuje životnosť a znižuje spotrebu energie a vody. S medzinárodným patentom je najlepší vo svojej kategórii a vďaka priamemu ovládanie jeho pohybov je schopný simulovať aj to najjemnejšie ručné pranie. Pre túto vysoko kvalitnú konštrukciu ponúka spoločnosť Haier 12 ročnú záruku na všetky motory Direct Motion.

Antibakteriálne ošetrenie pre čistejšiu práčku

Exkluzívny materiál Haier chráni najcitlivejšie miesta vašej práčky so sušičkou. Antibakteriálna úprava Haier (ABT®) chráni pred plesňami a baktériami tvoriacimi sa v citlivých oblastiach, ako je zásuvka na prací prostriedok a tesnenie okienka dvierok pre hygienickejší cyklus prania až o 99 %.

Viac hygieny pre vaše bielizeň

Neuveriteľne užitočný systém Smart Dual Spray od spoločnosti Haier je systém automatického čistenia vašej práčky, ktorý sa aktivuje na konci každého pracieho cyklu. Tým sa nielen zaistí hygienickejšie pranie bielizne, ale tiež sa zlepší dlhodobá životnosť vašej práčky.

Certifikované výsledky pre profesionálne hygienu

Zažite profesionálnu dezinfekčnú čistotu*. Vďaka jedinečnému programu I-Refresh dosiahnete ešte väčšieho hĺbkového vyčistenie bez použitia intenzívnych pracích cyklov. 
* Zdroj: Laboratóriá VDE, Nemecko-test vykonaný na programoch Bavlna + I-Refresh na Staphylococcus aureus a Escherichia coli. Redukcia 99,91% Staphylococcus aureus a 99,94% Escherichia coli.

Pôsobivá kapacita pranie a sušenie

Vďaka svojej mimoriadne veľkej kapacite ponúka práčka so sušičkou Haier I-Pro Series 5 perfektné riešenie prania pre veľké rodiny alebo pre hromadné bielizeň. S veľkým priemerom bubna, jedným z najväčších na trhu, s výškou 525 mm, pôsobivú kapacitou prania až 10 kg a sušenia až 6 kg. Je vhodná pre všetky typy odevov: veľké, malé i jemné.

Prepojené s vašimi potrebami

Nová aplikácia hOn od Haier je tu. Vďaka neustálym aktualizáciám vám poskytuje iba tie najlepšie funkcie vo svojej triede a výsledky šité na mieru. Ponúka vám jednoduchý výber z viac ako 60 špecializovaných cyklov pre každý typ látky. Získate prístup k praktickým tipom na ošetrenie škvŕn a ad hoc tipom na typ a množstvo pracieho prostriedku. Môžete si tiež vybrať ten správny okamih na začatie prania podľa predpovede počasia. S aplikáciou hOn môžete neustále sledovať účinnosť a spotrebu a dostávať návrhy, ako ich optimalizovať. Máte tiež prístup k plánovaniu údržby práčky so sušičkou, aby bola zachovaná jej spoľahlivosť a perfektný výkon aj v priebehu času. To všetko s možnosťou kedykoľvek spravovať a kontrolovať stav prania, a to aj mimo domova, a prijímať oznámenia o dokončení cyklu. Objavte všetky výhody, ktoré vám ukážu, že aplikácia hOn je vaším najväčším spojencom na získanie profesionálnych výsledkov.

Washing-Lens

Aplikácia hon vám umožňuje usporiadať si šatník v aplikácii. Funkcia Washing-Lens dekóduje symboly pranie na vašom oblečení, vytvorí virtuálny šatník a poskytne najlepšie pranie pre každý odev.

Osobitná pozornosť na jemnú bielizeň

Bubon práčky so sušičkou Haier ťaží z povrchu navrhnutého tak, aby zabezpečil, že aj vaše najjemnejšie látky zostanú v perfektnom stave, bez ohľadu na to, koľkokrát je periete. Špeciálne vankúšiky v tvare vankúše umožňujú vašej bielizni pri otáčaní bubna jemne kĺzať po povrchu, nezachytáva látku a nezhoršovať jej kvalitu. Vďaka tomu si môžete vaše oblečenie užívať dlhšie ako nové.

Posvieťte si na to

Vďaka praktickému vnútornému osvetlenie bubna môžete bielizeň ľahko vložiť a vyložiť, bez toho aby ste po sebe čokoľvek zanechali. Rozlúčte sa s hľadaním stratených ponožiek!

Určite si sami koniec cyklu

Neuveriteľne pohodlná funkcia, ktorá vám umožní zvoliť, kedy chcete dokončiť svoj prací cyklus. Jednoducho sa rozhodnite, kedy chcete svoj cyklus ukončiť a práčka so sušičkou automaticky vypočíta počiatočný čas. Takže teraz si môžete byť istí, že vaša bielizeň zapadá do vášho života, a nie naopak!

Prispôsobte si pranie podľa vašich potrieb

Práčka navrhované na prispôsobenie sa vášmu životu. Pripojená k Wifi, s možnosťou mnohých osobných nastavení a prispôsobená vašim potrebám. To všetko vďaka aplikácii hon, v ktorej je možné prispôsobiť osobné nastavenia práčky so sušičkou.

Vysoká účinnosť s automatickým vážením

Digitálne interné váhy váži vašu bielizeň a podľa toho automaticky upravujú spotrebu vody a dĺžku cyklu. To spolu s motorom Direct Motion, ktorý je ideálny aj pre ľahšie zaťaženie, zaručuje vynikajúce výsledky a minimálnu spotrebu energie. Ďalšie šikovné riešenie od spoločnosti Haier, ktoré skutočne prináša zmenu.

Široký otvor pre ľahšie plnenie

So šírkou 36 cm je otváranie dverí tejto práčky jedným z najväčších na trhu. Dvierka bola špeciálne navrhnutá tak, aby ich bolo možné otvoriť do širokého uhla, pre ľahšie plnenie a vyberanie objemných kusov, na rozdiel od dverných otvorov s bežným rozmerom.

Energetická trieda

Hĺbka (mm)

Šírka (mm)

Výška (mm)

Základné vlastnosti

Názov výrobku  HWD90-B14959U1
Vstavaná / Voľne stojaca  Voľne stojaca
Kapacita prania bavlna (kg)  9
Kapacita sušenia bavlna (kg)  6
Maximálna rýchlosť odstreďovania (ot./min)  1400

Technické špecifikácie

Konektivita  Pokročilé diaľkové ovládanie a ďalší obsah (Wi-Fi + BLE)
Aplikácia IoT  hOn
Motor  Direct Motion
Typ zástrčky  Schuko
Napätie (V)  220-240

Programy a funkcie

Program rýchleho sušenia  Nie
Začať možnosťou oneskorenia  Áno (až o 24h)

Vzhľad

Farba tela  Biela
Farba / Materiál dverí  Čierna
Farba / Materiál rukoväte  Čierna

Výkon a spotreba

Trieda energetickej účinnosti prania  A
Trieda energetickej účinnosti prania + sušenia  D
Trieda účinnosti sušenia odstreďovaním  B
Vážená spotreba energie – (100 cyklov prania) (kWh)  52
Vážená spotreba energie – (100 cyklov prania + sušenia) (kWh)  51
Eco 40-60 Duration Full  238
Doba trvania pranie + sušenie celá náplň (min)  0
Hlučnosť odstreďovania (dB(A))  72
Trieda emisií akustického hluku (NEL 2020)  A
Spotreba vody pri praní na 1 cyklus (l)  51
Spotreba vody pri praní + sušení na 1 cyklus (l)  51

Rozmery

Výška výrobku  0
Šírka výrobku  60
Hĺbka výrobku  53
Hĺbka (bez pripojenia na vodu a dverí)  530
Čistá hmotnosť (kg)  81
Hmotnosť s obalom (kg)  88