Asko T409HS.W

Výrobca: Asko

Quatro kalkulačka Vypočítajte si splátky pomocou Quatro kalkulačky

Našli ste lepšiu cenu? Pripravíme Vám špeciálnu ponuku

Napíšte nám

Eko sušenie

Sušička s tepelným čerpadlom spotrebuje iba 0,24 kWh / kilogram bielizne. Vďaka kombinácii so systémom Sensi Dry™ a programami Auto je ASKO dobrou voľbou pre zákazníka ohľaduplného k životnému prostrediu.

Invertorový motor

Bubnové sušičky ASKO majú invertorové motory, ktoré znižujú hladinu hluku aj pri tých najvyšších rýchlostiach odstreďovania. Vysoko efektívne motory s dlhou životnosťou poskytujú príležitosti na vývoj nových programov – vyhovujúcich všetkým potrebám.

Kondenzačný filter

Niektoré sušičky tepelných čerpadiel ASKO majú samočistiaci kondenzátorový filter, ktorý automaticky preplachuje vodu cez filter. Už sa nemusíte obávať zanesených filtrov.

Parné osvieženie

Program Steam refresh účinne odstraňuje pachy z jemných odevov. Namiesto čistiarne, vložte do našej sušičky oblečenie, ktoré potrebujete osviežiť a ušetrite si čas a peniaze.

Parná starostlivosť

Tento program je určený pre vyrovnanie pokrčených častí oblečenia pomocou pary. Ide o revolučné riešenie, kedy nebudete potrebovať žehličku, jednoducho vložte svoje košele do bubnovej sušičky, vyberte program Steam Wrinkle Care a nechajte paru a jemné tepelné ošetrenie postarať sa o vyrovnanie pokrčených odevov.

Auto Synthetic

Použitím automatického syntetického programu s nižšou teplotou a kratšou dobou bubnovania sa program automaticky postará o vaše jemné blúzky a košele správnym spôsobom.

Hodváb a vlna

Program pre hodváb a vlnu uvoľňuje a osviežuje vlnené a hodvábne odevy, tak aby nestratili svoje pôvodné vlastnosti. Šetrný program zmäkčí vaše odevy a predĺži ich životnosť.

Multi Filter system

Žmolky sú najväčším nepriateľom bubnovej sušičky a nevyhnutne povedú k predĺženiu doby sušenia a iným problémom. Aby sme zabránili vniknutiu žmolkov do bubnovej sušičky, vyvinuli sme Multi Filter System™. Ide o filtračný systém piatich rôznych filtrov, ktorý zabezpečuje, že sú všetky chuchvalce aj ďalšie menšie častice zachytené skôr, než sa dostanú k citlivým vnútorným častiam bubnovej sušičky.

Sensi dry

Náš jedinečný systém Sensi Dry™ meria vlhkosť vnútri a okolo sušičky a tím určuje požadovanú dobu sušenia. Vďaka interakcie medzi teplotnými senzormi je tak výsledok sušenia spoľahlivejší než u bežného senzora. Akonáhle je oblečenie suché, program sa automaticky zastaví. Dochádza tak k šetreniu energie, pretože doba chodu sušičky sa upravuje podľa množstva bielizne.

Prevzdušnenie

Pomocou režimu prevzdušnenia máte možnosť osviežiť svoje oblečenie alebo sa napríklad zbaviť chlpov od svojich domácich miláčikov. Režim nevyužíva ohrev a tak môžete chladné sušenie použiť aj na jemné odevy.

Proti pokrčeniu

Program Anti-crease automaticky otáča bubon po dobu troch sekúnd každú minútu, aby sa zabránilo pokrčeniu vášho oblečenia. Program beží dve hodiny po ukončení hlavného programu.

Line concept

Práčky a sušičky bielizne série Pro Home sú navrhnuté podľa Line Concept™, ktorý ponúka prehľadný a logický spôsob používania spotrebiča zľava doprava.

Konštrukcia a výkon

Vnútorný bubon Nerezová oceľ Motor Dlhá životnosť a tichý bezkartáčový motor Ohrievací systém Kondenzačná sušička s tepelným čerpadlom Typy sušenia Senzor alebo časovo riadené Veľkosť bubna 117 l Ľahko použiteľný filter na vlákna Áno

Použitie a flexibilita

Objem nádoby na vodu 6 l Priemer otvoru dverí 340 mm Maximálny uhol otvorenia dverí 180 ° Senzory Senzor vlhkosti Automatické čistenie filtra kondenzátora Áno Load Light ™ – osvetlenie bubna Áno

Interakcia a kontrola

Indikácia zostávajúceho času Áno Typ displeja LCD displej Indikácia, keď je program pripravený Áno

Programy a možnosti

Počet programov 16 Programy Automatický program – rifle Auto normálne suché Automatický program – perie Automatický program – syntetika Automatické sušenie Automatické žehlenie Auto extra suché Časovač Hodváb a vlna Posteľná bielizeň Prevetranie Parné starostlivosť o záhyby Program Košele SteamRefresh osvieženie parou Rychlý program Automatický program – froté Nastavenia Funkcia proti pokrčeniu Nastavenie úrovne vysušenia Odložený štart Parné programy Časované sušenie Nastavenie úrovne zaťaženia

Dizajn a integrácia

Umiestnenie závesu dverí Pravé/Ľavé Výškovo nastaviteľné nožičky 15 mm Ľahká montáž sušičky ASKO na práčku Áno Typ plnenia S predným plnením

Bezpečnosť a údržba

Detská poistka Áno Ochrana proti prehriatiu Pre motor a elektroniku

Technické informácie

Úroveň hluku dB(A) 64 Spotreba elektrickej energie v pohotovostnom režime (Standby) 0.8 W Odhadovaná ročná spotreba energie 217 kWh Trieda energetickej účinnosti A++ Typ zástrčky Euro Príkon 2000 W Napätie (V) 220-240 V Počet fáz 1 Poistka 10 A Frekvencia 50 Hz Netto hmotnosť 57 kg Výroba certifikovaná podľa ISO 14001 Áno

Rozmery

Šírka 595 mm Výška 850 mm Hĺbka 654 mm Hĺbka pri otvorených dverách 1165 mm Dĺžka pripájacieho kábla 2100 mm Kód produktu 576708

Logistika

Šírka balenia 640 mm Výška balenia 920 mm Hĺbka balenia 723 mm Brutto hmotnosť 61.4 kg EAN kód 3838782011252