A

Haier HWD100BD1499UN/S

Výrobca: Haier

spredu plnená práčka so sušičkou • kapacita 10 kg pranie / 6 kg sušenie • energetická trieda prania/sušenia: A/D • 1 400 ot/min • motor Direct Motion •  V × Š × H: 99 × 70 × 46 cm

Celý popis

PREDĹŽENÁ ZÁRUKA ALLIANZ ASSISTANCE:

Quatro kalkulačka Vypočítajte si splátky pomocou Quatro kalkulačky

Našli ste lepšiu cenu? Pripravíme Vám špeciálnu ponuku

Napíšte nám

SuperDrum Series 9 

Haier SuperDrum Series 9 je kombinácia dvoch spotrebičov, ktoré by nemali chýbať v žiadnej domácnosti – práčky a sušičky. Vyniká pritom energeticky efektívnou prevádzkou, vysokou odolnosťou zásluhou motora Direct Motion a tiež krásne tichým chodom aj úsporou miesta. S kapacitou až 10 kg je navyše výbornou voľbou aj do väčších rodín a k dispozícii má širokú škálu programov vrátane volieb na odstraňovanie škvŕn od vína, krvi, trávy atď. Manipuláciu s bielizňou uľahčí 45 cm plniaci otvor, zatiaľ čo o perfektnú hygienu sa postará funkcia Smart Dual Spray. K dispozícii sú ale aj ďalšie exkluzívne funkcie ako cyklus I-Refresh, automatický dávkovací systém alebo Wi-Fi a Bluetooth na komunikáciu so smartfónmi.

Motor Direct Motion

Motor Direct Motion má mnoho výhod – je mimoriadne účinný, spoľahlivý a odolný. Je priamo napojený na bubon, takže je aj tichší a spotrebič menej vibruje. Jeho maximálna hlučnosť pri odstreďovaní je tak len 69 dB.

Wi-Fi + Bluetooth

Táto práčka so sušičkou je plnohodnotnou súčasťou inteligentného domova. Je vybavená Bluetooth aj Wi-Fi na bezdrôtové prepojenie so smartfónom a možnosť vzdialeného ovládania pomocou smartfónov.

Aplikácia hOn

K dispozícii je vám dokonca tzv. virtuálny šatník v aplikácii hOn. Prináša personalizované tipy na starostlivosť o vaše oblečenie. Stačí daný kus oblečenia odfotiť, naskenovať k nemu štítok prišitý na odeve (ktorý potom možno odstrihnúť, aby vás neobťažoval) a všetko potrebné na pranie/sušenie budete mať vždy priamo v aplikácii.

I-Refresh

Program I-Refresh sa postará o to, aby ste z bubna vyberali vždy krásne svieže oblečenie prostredníctvom technológie mikroskopických častíc pary. Tá veľmi efektívne eliminuje pachy, jemný prach, ako aj alergény a súčasne minimalizuje pokrčenie.

Smart Dual Spray

Prostredníctvom funkcie Smart Dual Spray sa práčka dokáže sama vyčistiť. Automatický čistiaci systém sa šikovne aktivuje po dokončení prania. Vstrekne vodu na tesnenie a sklíčko dvierok, aby vo vnútri nezostali nečistoty. Veľmi dôležité je to pre alergikov aj tých, ktorí majú doma zvieracích miláčikov.

Smart Dosing  

Systém Smart Dosing predstavuje šikovný dávkovač pracieho prostriedku a aviváže podľa hmotnosti vloženej bielizne. Technológia umožňuje takto ušetriť ročne čistiaci prostriedok až na 33 cyklov prania.

I-Time

Inteligentná funkcia I-Time umožňuje upraviť čas prania tak, ako potrebujete – skrátiť aj predĺžiť, aby ste mali vždy pripravené oblečenie v okamihu, keď ho potrebujete.

Pillow Drum

Bubon má štruktúru vankúšikov, ktoré sa postarajú o jemnejšiu starostlivosť o vaše oblečenie. Nedochádza vďaka tomu k zachytávaniu oblečenia v bubne, takže aj tie najjemnejšie tkaniny budú aj po rokoch stále ako nové.

Antibakteriálna ochrana

Spotrebič dostal špeciálne antibakteriálne ošetrenie ABT brániace tvorbe plesní a baktérií v miestach, kde sa často nachádza. Typicky je to zásuvka na prací prostriedok a tesnenie okienka

Osvetlenie bubna

Manipuláciu s bielizňou vám uľahčí aj štýlové osvetlenie nerezového bubna, takže už sa vám nikdy nestane, že by ste nejaký kúsok zabudli vnútri.

Dokonale tichá prevádzka

Vďaka konštrukcii motora bez remeňa sa môžete spoľahnúť na bezkonkurenčne tichú prevádzku zásluhou menej pohyblivých častíc. Znamená to okrem iného aj menej vibrácií a taktiež vyššiu spoľahlivosť.

Auto Weight

Pre najvyššiu úroveň prania aj sušenia je k dispozícii automatické prispôsobenie dĺžky programu, spotreby energie a vody podľa aktuálnej náplne bielizne.

Vynikajúca kapacita

Spotrebič pojme zásluhou XXL bubna s priemerom 601 mm až 10 kg bielizne na pranie a 6 kg na sušenie, aby vám zaistil maximálny komfort. Vkladanie bielizne navyše uľahčí veľký plniaci otvor s 45 cm.

Technické parametre

Typ voľne stojaci
Typ práčky práčka so sušičkou
Vyhotovenie sušičky kondenzačná
 Konštrukcia práčky/sušičky
plnená spredu
Hĺbka práčky/sušičky 46 cm
Šírka práčky/sušičky 70 cm
Výška práčky/sušičky 99 cm
Otváranie dverí ľavé
 Kapacita bielizne pre pranie
10 kg
 Kapacita bielizne pre sušenie
6 kg
 Index účinnosti prania
1.032
 Objem bubna
66 l
 Trieda hlučnosti
B
 Max. počet otáčok za minútu
1400 ot/min
 Trieda účinnosti odstreďovania
B
 Hlučnosť pri odstreďovaní
69 dB
 Vážená spotreba energie za 100 cyklov
51 kWh
Vážená spotreba vody pre pranie a sušenie 75 l
 Vážená spotreba energie prania a sušenia pre 100 cyklov
308 kWh
 Vážená spotreba vody za cyklus
50 l
 Energetická trieda 2021
D
Úsporný spotrebič Nie
Čas trvania eko programu 3:58 hod.
Počet programov 14
 Špeciálne programy
Program „I-Refresh
 Program pre alergikov
Nie
 Odložený štart
Áno
 Regulácia spotreby vody
elektronická
 Ukazovateľ zostatkového času
Áno
 Voľba otáčok na odstredenie
nastavenie otáčok
 Parná práčka
Nie
 Displej
áno
 Český panel
Nie
 Ochrana proti úniku vody
Áno
 AquaStop
Nie
Záruka 24 mesiacov
 Rozšírená záruka SK
 SMART
Nie
 Smart diagnostika
Nie
Rozšírená záruka značky Nie
 Úzka
Áno
 Prívodné a odpadové hadice v balení
Áno
Značky Haier
 Amazon Alexa
Áno
 Apple HomeKit
Nie
 Google Home
Áno
 Vlastný systém
Nie
Šírka výrobku 70.0 cm
Výška výrobku 99.0 cm
Hĺbka výrobku 46.0 cm
Hmotnosť výrobku 97.0 kg
Šírka výrobku 79.8 cm
Výška výrobku 111.1 cm
Hĺbka výrobku 65.7 cm
Hmotnosť výrobku 115.0 kg
Súvisiace produkty