Asko WCN311942G

Výrobca: Asko

Quatro kalkulačka Vypočítajte si splátky pomocou Quatro kalkulačky

Našli ste lepšiu cenu? Pripravíme Vám špeciálnu ponuku

Napíšte nám

Výnimočná kombinácia technólogie a tradície

Naša nová vínotéka s pokročilými funkciami sa dokonale postará o vašu zbierku vín. Výnimočnosť vínotéky spočíva v tom, že dokáže v správnych podmienkach skladovať až 189 fliaš. Vyznačuje sa tromi individuálne regulovateľnými teplotnými zónami, čistým filtrovaným vzduchom, kompresormi bez vibrácií a prepracovaným regálovým systémom usporiadania vín. Tri teplotné zóny sú navzájom dokonale utesnené, neustále sa monitoruje vlhkosť a sklo dverí chráni obsah pred nežiadúcim UV svetlom. S vínotékou od ASKO dostane vaša cenná zbierka vín starostlivosť, ktorú si zaslúži.

Vínotéka, ktorá prináša stáročia odborných skúseností až do súčasnosti

Vzhľadom na rozsah starostlivosti, pozornosti a vášne, ktoré sú spojené s pestovaním hrozna a výrobou vína, sme presvedčení, že je správne mať vínotéku, ktorá rovnako rešpektuje a uchováva hotový produkt.

Presná regulácia teploty

Presná regulácia teploty vám umožní vybrať si, či chcete svoje vína uchovať, nechať dozrieť, alebo ich pripraviť na teplotu podávania. Požadovanú teplotu pre vybranú zónu vyberiete priamo v používateľskom rozhraní alebo v aplikácii. Citlivý chladiaci systém zaisťuje stálu úroveň teploty.

Prakticky bez vibrácii

Vysokokvalitný kompresor vínotéky zaisťuje konzistentné teploty v každej časti. Vibrácie pri skladovaní vína môžu otupiť chuť, preto je náš kompresor prakticky bez vibrácií a stojany sú umiestnené na ľahko výsuvných lištách. K dispozícii je taktiež snímač vibrácií, ktorý spustí alarm v prípade, že vibrácia prekročí stanovenú úroveň.

UV ochrana

Ďalším dôležitým aspektom skladovania vína je jeho ochrana pred škodlivým UV žiarením. Sklenené dvere našej vínotéky chránia zbierku pred UV žiarením, ktoré by mohlo cenné víno poškodiť.

Stabilná úroveň vlhkosti

Vínotéka udržuje vlhkosť okolo 70 % – optimálna úroveň pre skladovanie vína a pre udržanie korku v čerstvom stave až do jeho podávania. Úroveň vlhkosti vínotéky môžete kedykoľvek skontrolovať – buď v používateľskom rozhraní, alebo v aplikácii.

Priestor na servírovanie

Keď vložíte toľko lásky a starostlivosti do skladovania vášho vína, tak si rovnako zaslúži aj dokonalé servírovanie. Vínotéka ASKO má servírovaciu plochu s priestorom na poháre a príslušenstvo a nastaviteľné svetlo pre lepší prehľad o vínach. Servírovaciu plochu je možné premeniť na ďalšie police, pokiaľ chcete vložiť viac fliaš.

To správne svetlo

Sofistikovaný systém osvetlenia umožňuje vybrať farbu pozadia pre servírovací priestor a poskytuje zdroj svetla v miestnosti, v ktorej vínotéka stojí – žiarivé, keď víno servírujete, mäkšie a teplejšie, keď pri víne relaxujete.

Interaktívna aplikácia 

Sprievodná aplikácia vínotéky je pripojená k databáze Vivino. Prináša vám množstvo informácií a umožňuje vám zaznamenávať a sledovať vašu zbierku.

Virtuálny someliér

Zaznamenajte svoju zbierku vín do sprievodnej aplikácie a získate odborné rady, ako ju skladovať, ako správne skladovať a uchovávať víno a kedy je čas na jeho konzumáciu.

Kapacita

Vínotéka Asko s kapacitou až do 190 fliaš umožňuje prehľadné označenie vašej kolekcie.

Pozná vašu zbierku

Pomocou integrovanej kamery alebo sprievodnej aplikácie vo vašom chytrom telefóne môžete naskenovať etikety fliaš a prihlásiť ich do svojho inventára. Budete tak mať prehlaď o tom, aké vína ešte máte. Inventár si zároveň bude pamätať, kde na policiach je konkrétna fľaša umiestnená. Špeciálnym vínám môžete dokonca pridať poznámky, aby ste si pamätali, kto vám ich dal alebo aby ste ich servírovali iba pri zvláštnej príležitosti.

Tri teplotné zóny

Keďže rôzne vína si vyžadujú rôzne teploty, vínotéka od ASKO obsahuje jednotlivé teplotné zóny. Sú navzájom dokonale utesnené a teploty sú udržiavané na presnej a rovnomernej úrovni.

Konštrukcia a výkon

Počet teplotných zón 3 Ventilátor pre rovnomerné rozloženie chladenia Áno Type of wooden shelves With soft closing telescopic guides Dodávané príslušenstvo Humidity box clay

Použitie a flexibilita

Celkový objem 517 l Počet držiakov pre poháre 2 Osvetlenie LED osvetlenie stropné LED pás pod deliacou stenou Stmievaťeľné osvetlenie RGB osvetlenie Osvetlenie vínotéky With function Funkcie osvetlenia vínotéky Nastaviteľné RGB svetlo Nastavenie času osvetlenia Nastaviteľné teplé a studené svetlo Automaticky pri otvorení dverí Počet odnímateľných políc 8 ks Max number of wine bottles (0,75 litre) 190 ks Number of marking plates 7 Inteligentný systém zásob Áno

Interakcia a kontrola

Upozornenie na príliž vysokú/nízku vlhkosť Áno Upozornenie na výmenu filtra Áno Kamera na skenovania etikiet vín Áno Senzor vibrácií Áno Senzor priblíženia Áno Virtual sommelier (Digital) Yes

Dizajn a integrácia

Podperné nohy 2 kolieska/2 nastaviteľné nožičky Umiestnenie závesu dverí Pravé/Ľavé

Accessories

Doplnkové príslušenstvo Spojovacia lišta pre Side by Side Shelve set

Bezpečnosť a údržba

Alarm otvorených dverí Áno Funkcia pamäte v prípade výpadku napájania Áno Počet uhlíkových filtrov (nie sú súčasťou odsávača) 3

Technické informácie

Úroveň hluku (max.) 38 dB(A) Klimatické triedy Subtropická Tropická Subnormálna Normálna Typ oddelenia Skladovanie vína Trieda energetickej účinnosti F Odhadovaná ročná spotreba energie 139.98 kWh Príkon 160 W Napätie (V) 220-240 V Poistka 0,9 Frekvencia 50 Hz Úroveň vlhkosti Od 50 % do 80 %

Rozměry

Výška 1920 mm Šírka 700 mm Hĺbka 797 mm Dĺžka pripájacieho kábla 2000 mm Netto hmotnosť 173 kg

Logistika

Výška balenia 2035 mm Šírka balenia 810 mm Hĺbka balenia 920 mm Brutto hmotnosť 187.7 kg Kód produktu 737091 EAN kód 3838782471759