BORA Classic 2.0 CKA2

Výrobca: Bora

Digestor (bez motora a tlmiča hluku)

Celý popis

Minimalistický dizajn
Varná doska a odťah sú dokonale plošne zarovnané. Perfektné línie umožňujú nenápadnú a zároveň nanajvýš elegantný integráciu do každej modernej kuchynskej architektúry. Ovládanie je vo vypnutom stave takmer neviditeľné a počas prevádzky sa obmedzuje na inteligentné osvetlenie toho najpodstatnejšieho.

Intuitívne ovládanie s Control +
Jedinečné ovládanie je tak jednoduché ako nikdy predtým: intuitívny pohyb ukazováka hore a dole v zabrúsenom žliabku alebo priamy dotyk. Všetky dôležité funkcie sú dosiahnuteľné jediným dotykom.

Priama voľba funkcií
Všetky hlavné funkcie možno voliť priamo prostredníctvom dotykových príkazov.

Minimálna hlasitosť
Vždy vyslovene tichý – aj pri vysokých stupňoch výkonu: Základom je optimálne vedenie vzduchu a použitie extrémne tichého ventilátora. Môžete teda nerušene variť a pri tom sa rozprávať.

Ľahké čistenie
Diely, ktoré sú vystavené pôsobeniu kuchynských výparov, možno jednoducho vybrať cez dobre prístupný, široký prívodný otvor. Čistí sa v umývačke riadu, kde zaberajú len minimum miesta.

Čistiaci uzáver
Pri aktivácii je ovládanie na 10 sekúnd zablokované pre čistenie povrchu. Odpočet zostávajúceho času je dobre viditeľný na poli časovača. Počas toho zostanú všetky nastavenia zariadenia nezmenené.

Integrovaná vaňa na zachytenie tukov
Ak počas varenia skončí niečo vedľa, integrovaná vaňa bezpečne zachytí pevné i tekuté zvyšky.

Tukový filter z ušľachtilej ocele
Tukový filter z ušľachtilej ocele je v porovnaní s ostatnými často používanými filtračnými tkaninami, napríklad z hliníka, dlhodobo odolný pre umývanie v umývačke riadu a zachováva si svoj pôvodný vzhľad (bez zožltnutia) a stabilitu.

Kompaktná veľkosť
Vďaka kompaktným rozmerom a 515 mm hlbokej varnej ploche je systém vhodný pre štandardné kuchynské linky (60 cm od prednej hrany) všetkých zavedených výrobcov.

Automatické riadenie odsávača
Sací výkon sa reguluje samočinne podľa aktuálnej situácie pri varení. Odpadá preto neustále manuálne zasahovanie. A vy sa môžete plne sústrediť na varenie.

Určené pre: Classic 2.0

Technické údaje:
Digestor (bez motora a tlmiča hluku)
Výkonové stupne odsávača do varnej dosky: 1 – 5, P
Pripojovacie napätie: 220-240 V
Frekvencia: 50/60 Hz
Príkon max.: 550 W
Dĺžka sieťového pripojovacieho kábla: 1 m (F, G, J, I)
Rozmery (ŠxHxV): 439 × 515 × 190 mm
Hmotnosť (vr. príslušenstva a obalu): 7,35 kg
Materiál povrchu: Sklo SSG / nerez oceľ 1.4301
Pripojenie potrubia: BORA Ecotube

Výška (mm)