A

HAIER HW80-B14979S8-S

Výrobca: Haier

I-Pro Series 7 Voľne stojaca, 8 Kg, 1400 RPM, Motor Direct Motion, Třídy A, Anthracite, Š x H x V (cm) 59x46x85

Celý popis

PREDĹŽENÁ ZÁRUKA ALLIANZ ASSISTANCE:

Quatro kalkulačka Vypočítajte si splátky pomocou Quatro kalkulačky

Našli ste lepšiu cenu? Pripravíme Vám špeciálnu ponuku

Napíšte nám

I-Pro Series 7

Hlavným cieľom vytvorenie radu práčok Haier I-Pro Series 7 (979 Series) je poskytnutie výsledkov prania na profesionálnej úrovni v pohodlí vášho domova. Každá z funkcií bola navrhnutá tak, aby navyšovala výkon a súčasne znižovala hluk a spotrebu energie, šetrila váš čas a dokonca vám umožňovala upraviť podľa potreby dobu trvania jednotlivých cyklov. Preto sú práčky rady I-Pro Series 7 skvelou voľbou pre tých, ktorí požadujú špičkové výsledky prania bielizne za kratšiu dobu a bez akýchkoľvek kompromisov.

 

Trieda A

Výber práčky triedy A od spoločnosti Haier znamená úsporu energie, zvýšenie efektivity výkonu a ohľaduplnosť k životnému prostrediu. Zníženie spotreby energie najmenej o 51 % v porovnaní triedou G.

Spoľahlivý, efektívny, jednoduchý – motor Direct Motion

Motor Direct Motion bez pásu je priamo pripojený k bubnu, čo výrazne znižuje hluk a vibrácie, predlžuje jeho životnosť a zároveň znižuje spotrebu energie a vody.

Profesionálna starostlivosť z prostredia domova

Funkcia Refresh osvieži vaše oblečenie novým vysoko efektívnym spôsobom – pomocou technológie mikropar – ktoré odstraňujú pachy, jemný prach i alergény, a zároveň chráni vlákna vášho oblečenia tak, že sa na ňom netvoria záhyby. Za púhych 20 minút sa tak postará bez použitia čistiaceho prostriedku o výsledky rovnaké, ako z profesionálnej čistiarne.

Čistá práčka = čistá bielizeň

Vnútro práčky je pokrytý exkluzívnym materiálom, ktorý chráni jej najcitlivejšie oblasti. ABT antibakteriálna ochrana chráni pred tvorbou plesní a baktérií v citlivých oblastiach, ako je zásuvka na prací prostriedok a tesnenia okienka, pre hygienickejšie pranie.

Plnou parou vpred proti škvrnám!

Táto šikovná funkcia v práčkach Haier rozptyľuje paru a čistiaci prostriedok vnútri bubna, uvoľňuje vlákna vašej bielizne a lepšie odstraňuje aj zaschnuté nečistoty a škvrny. Uľahčuje tiež žehlenie vášho oblečenia, a tak vám zostáva viac času na veci, ktoré máte radi.

Čistá práčka sa postará o hygienickejšie praní

Užitočný systém čistenia Smart Dual Spray je automatický systém čistenia vašej práčky, ktorý sa aktivuje na konci každého pracieho cyklu. Nielen, že zabezpečí hygienickejšie pranie bielizne, ale tiež zlepší dlhšiu životnosť práčky!

Aj ta najjemnejšie bielizeň bude vyzerať po vypraní ako nová

Bubny práčok Haier ťaží z povrchu navrhnutého tak, aby zabezpečil, že aj vaše najjemnejšie tkaniny zostanú v perfektnom stave, bez ohľadu na to, koľkokrát je vyperiete. Špeciálne vankúšiky v bubne sa starajú o to, že vaša bielizeň sa pri otáčaní bubna jemne skĺzne po povrchu, nikde sa nezachytí látku a počas pani nedôjde k poškodeniu jeho kvality.

Nasvietený bubon pre ešte väčší prehľad

Stratené ponožky už nebudete hľadať – vďaka osvetlenie vnútri bubna nezabudnete ani v práčke ani jeden kúsok bielizne!

Vyššia úroveň technológie prania

Táto práčka používa digitálne vnútorné váhy na váženie bielizne, predtým ako sa program spustí, automaticky upraví spotrebu vody a dĺžku cyklu a zaistí tak vynikajúce výsledky. Minimálnu spotrebu potom garantuje motor Direct Motion.

Flexibilita v nastavenie dĺžky cyklu

Inteligentna funkcia I-Time ponúka možnosť úpravy dĺžky pracích cyklov podľa vašich preferencií. Dĺžku cyklu tak môžete skrátiť tak, aby ste pohodlne stíhali ďalšie naplánované aktivity.

Energetická trieda

Základné vlastnosti

Názov výrobku  HW80-B14979S8
EAN kód  6921081593578
Vstavaná / Voľne stojaci  Voľne stojaca
Spôsob plnenia  Predné
Bavlna kapacita (kg)  8
Maximálna rýchlosť odstreďovania (ot./min)  1400

Technické špecifikácie

Motor  Direct Motion
Materiál bubna  Nerezová oceľ
Typ zástrčky  Schuko
Napätie (V)  220-240

Programy a funkcie

Začať možnosťou oneskorenia  Áno (až o 24h)
Para  Áno

Vzhľad

Farba tela  Anthracite
Farba / Materiál dverí  Čierna

Výkon a spotreba

Energetická trieda  A
Trieda účinnosti sušenia odstreďovaním  B
Hlučnosť odstreďovania (dB(A))  0

Rozmery

Výška výrobku  85
Šírka výrobku  59
Hĺbka výrobku  46
Hĺbka (bez pripojenia na vodu a dverí)  460
Výška s obalom (mm)  890
Šírka s obalom (mm)  653
Hĺbka s obalom (mm)  591
Čistá hmotnosť (kg)  72
Hmotnosť s obalom (kg)  77