A+++

Miele TWV780WP Passion

Výrobca: Miele

Sušička s tepelným čerpadlom T1: Všestranný prístroj Miele pre najvyššie požiadavky a optimálnu starostlivosť. 

Celý popis

PREDĹŽENÁ ZÁRUKA ALLIANZ ASSISTANCE:

Quatro kalkulačka Vypočítajte si splátky pomocou Quatro kalkulačky

Našli ste lepšiu cenu? Pripravíme Vám špeciálnu ponuku

Napíšte nám

Sušička s tepelným čerpadlom T1: Všestranný prístroj Miele pre najvyššie požiadavky a optimálnu starostlivosť. 

  • M Touch – ovládanie priamym stlačením alebo posunom prstov
  • Menej žehlenia, viac čerstvosti – SteamFinish
  • Pohodlne tiché sušenie – SilenceDrum
  • Najlepšia ochrana citlivých textílií – kôš do sušičky Miele
  • Miele@home – inteligentné prepojenie pre viac možností

Najlepšia ochrana vášho domova

Dôležité kritérium kvality pre sušičky bielizne je tesnosť. Čím menej vlhkého-teplého sušiaceho vzduchu z prístroja unikne, tým vyšší je kondenzačný účinok. Navyše je vysoká strata vlhkosti v uzatvorených priestoroch veľmi nepríjemná: Kondenzovanie na stenách môže vyvolať tvorbu plesní a ohroziť stavebný fond. Sušičky Miele dosahujú najlepšie hodnoty tesnosti – a tým najvyššiu triedu efektívnosti kondenzácie.

Úsporný, výkonný a neopotrebovateľný

Motor ProfiEco od Miele je výkonný invertorový pohon a zároveň je aj veľmi úsporný a tichý. Motor je ovládaný elektronicky, a preto nevyžaduje uhlíkové kefy, vďaka čomu sa neopotrebuje. Vyvinutý na účinnú a pohodlnú starostlivosť o bielizeň na dlhé roky.

Krátka doba prevádzky, nízka spotreba

Technológia Miele EcoDry zaručuje trvalo nízku spotrebu energie a krátke sušenie. Efektívna súhra patentovaného filtračného systému spoločnosti Miele s bezúdržbovým výmenníkom tepla je zárukou, že sa výmenník tepla nezanesie žmolkami, čím by sa trvalo znížil výkon. Sušičky s tepelným čerpadlom Miele pracujú vďaka technológii EcoDry konštantne úsporne – počas celej svojej životnost.

Sušenie môže byť šetrné k životnému prostrediu

Ekonomické sušenie šetrné k životnému prostrediu: všetky sušičky Miele dosahujú minimálne triedu energetickej účinnosti A++. Niektoré modely sú dokonca o 10 % úspornejšie ako hraničná hodnota (24) pre najlepšiu triedu energetickej účinnosti A+++. Umožňuje to nový podlahový modul s optimalizovaným chladiacim okruhom. Vďaka tomu môžete s Miele sušiť udržateľnejšie a efektívnejšie ako kedykoľvek predtým.

Konzistentne nízka spotreba energie

V sušičkách s tepelným čerpadlom od Miele je výmenník tepla chránený efektívnym filtračným systémom a nemusí sa čistiť. Tak je zabezpečené, aby spotreba energie zostala kontinuálne nízka – počas celej doby životnosti prístroja.

Spotreby vždy pod dohľadom

Funkcia EcoFeedback vám pomáha sušiť čo možno najúspornejšie. Pred spustením zistíte prognózu spotreby energie zvoleného programu. Počas a po ukončení sušenia sa zobrazí skutočná spotreba, ktorá sa môže líšiť od množstva naplnenia. Na základe konkrétnych údajov môžete šetriť životné prostredie a vaše financie. Zobrazí sa aj znečistenie filtra. Pretože: Čistý filter na zachytávanie vlákien šetrí energiu!

Pohodlné odvádzanie vody

Všetky sušičky s tepelným čerpadlom Miele majú integrovaný odvod kondenzátu s navíjaním hadice. Tým je možné odčerpať kondenzovanú vodu priamo do umývadla alebo do sifónu – a ušetriť si vyprázdňovanie zásobníka kondenzovanej vody.

Inteligentné prepojenie

Vďaka nášmu inovatívnemu systému Miele@home môžete naplno využiť potenciál svojich prístrojov Miele a zdokonaliť svoj bežný život. Všetky inteligentné domáce spotrebiče Miele je možné pohodlne a bezpečne prepojiť. Dajú sa jednoducho ovládať či už pomocou aplikácie Miele, hlasovým ovládaním alebo integráciou do už existujúcich riešení Smart Home. Zosieťovanie prebieha prostredníctvom lokálneho WiFi routera a cloudu Miele.

Vaše zariadenie Miele „rozpráva“ viacerými jazykmi

Váš spotrebič môže zobrazovať pokyny a indikácie vo viacerých jazykoch, aby ste rozumeli všetkým informáciám. Jednoducho si v menu jazyka vyberte požadovaný jazyk. Vlajočka vám ukáže cestu. Takto nájdete celkom jednoducho to, čo potrebujete, aj keď je práve nastavený jazyk, ktorému nerozumiete.

Efektívne a ľahko sa čistí

Vďaka inteligentnému filtru na zachytávanie vlákien Miele sú nepríjemné žmolky konečne minulosťou. Údržba filtra na zachytávanie vlákien je navyše veľmi pohodlná: Keď sa na displeji zobrazí „Vyčistiť vzduchové cesty“, filter na zachytávanie vlákien Miele sa jednoducho spredu vyberie. Vďaka zvlášť hladkému povrchu sitka je čistenie veľmi jednoduché. Filter a bielizeň sú od seba vždy dôsledne oddelené – pre bielizeň zaručene bez žmolkov.

Flexibilné doplnenie malých a veľkých textílií

Rifle, blúzka či len jediná ponožka: Vďaka AddLoad môžete do prania pridať zabudnuté kusy oblečenia aj po spustení programu, a to až do času tesne pred jeho skončením. Ovládanie je jednoduché: Stlačte tlačidlo „Štart/Pridať bielizeň“ a program sa zastaví. 

Testované na 20 rokov starostlivosti o bielizeň

Kým niektoré motory automobilov sa testujú 3 000 hodín, my testujeme konštantný výkon až 10 000 hodín.1 Vo dne v noci. Komplexne a precízne. Aby sme vám zaručili vynikajúce výsledky, rok čo rok.

Mimoriadne tiché sušenie 

Sušte tak ticho ako nikdy predtým! Nová funkcia SilenceDrum zabezpečuje oveľa nižšiu hlučnosť v priebehu sušenia. Vďaka špeciálnej konštrukcii bubna sa subjektívne vnímaná maximálna hlučnosť znižuje na polovicu – najmä pri oblečení s gombíkmi a zipsami. Dôvodom sú integrované tlmiace pásy, ktoré minimalizujú nepríjemné hrkotavé zvuky. Tak môžete sušičku bez váhania zapnúť aj v bezprostrednej blízkosti obývacieho priestoru.

Jemné prádlo po sušení

Ak nemôžete vybrať váš textil ihneď po ukončení programu, ochrana pred pokrčením sa postará o to, aby bola bielizeň v pravidelných intervaloch nadýchavaná a aby sa nekrčila.


Úplne nové možnosti sušenia

Vďaka novej funkcii DryCare 40 je teraz starostlivosť o bielizeň ešte pohodlnejšia. Po praní s programom pri teplote 40 °C vložíte oblečenie priamo do sušičky – bez toho, aby ste ho predtým museli vytriediť1. To vám uľahčí prácu a ušetrí čas. Funkciu DryCare 40 môžete zvoliť v rámci mnohých programov a je vhodná pre textílie, ktoré sa perú pri 40 °C.

Chráni životné prostredie a vaše oblečenie

Sušičky s tepelnými čerpadlami sú známe predovšetkým svojou vysokou energetickou účinnosťou. Vďaka tomu sa vaša bielizeň suší mimoriadne úsporne. Nízke teploty technológie tepelného čerpadla šetria aj najvzácnejšie vlákna vašej bielizne. Vďaka tomu môžete pohodlne sušiť aj citlivé textílie.

Rýchla náhrada žehlenia s extra sviežosťou

SteamFinish od Miele vám uľahčí starostlivosť o bielizeň. S programom Konečná úprava parou sa na začiatku procesu sušenia do voštinového bubna jemne vstrekuje voda, ktorá sa zahrieva. Vznikne para, ktorá viditeľne vyhladí bielizeň. S novou funkciou PowerFresh osviežite svoje textílie pomocou pary – bez toho, aby ste ich predtým museli oprať. Optimálny účinok dosiahnete použitím flakónu s vôňou DryFresh®, ktorý neutralizuje zápach.

Viac sviežosti – menej zápachov

Chcete osviežiť svoje obľúbené oblečenie? So systémom DryFresh ® sa počas programu sušenia odstránia nepríjemné pachy, a to aj bez prania. Tajomstvom je dlhšia fáza prevetrania, ktorá je šetrná k jemným textíliám. Pre optimálny výsledok používajte aj flakón s vôňou DryFresh®. Ten neutralizuje zápach a zároveň vytvára príjemnú vôňu – systém, ktorý nájdete iba v Miele.

Presná starostlivosť o prádlo

Vďaka tomuto systému sa vaša bielizeň vysuší absolútne presne – a to aj pri veľmi tvrdej vode. To nie je vôbec samozrejmosťou pri spotrebičoch bez PerfectDry, pretože obsah vápnika vo vode ovplyvňuje meranie zostatkovej vlhkosti – a tým aj výsledok sušenia. PerfectDry prispôsobí sušenie aktuálnemu obsahu vápnika vo vode. Tým sa vždy dosiahne požadovaný stupeň sušenia.

Svieža vôňa pre vašu bielizeň

Flakóny s vôňou Miele dodajú bielizni počas sušenia vašu vlastnú obľúbenú vôňu. Vône sú vyrobené v rodinnej spoločnosti na juhu Francúzska, ktorá vyrába vône od roku 1871. Patentovaný proces zaisťuje zachovanie cenných vonných esencií. Výsledok: svieža a prírodná vôňa bielizne až na 4 týždne. V závislosti od modelu môžete použiť jednu alebo dokonca dve vône.

Hmotnosť 62,0 kg
Rozmery 643 × 596 × 850 cm
Energetická trieda

Výška (mm)

Šírka (mm)

Hĺbka (mm)

Farba

Detaily produktu – TWV780WP Passion

Prevedenie 
Usporiadanie do veže
Postavenie Side-by-Side
Možnosť podsunutia
Doraz dvierok
vľavo
vymeniteľné
Možnosť zmeny dorazu dvierok
Vyhotovenie 
Označenie produktu
T1 White Edition
Sušičky s tepelným čerpadlom
Dizajn 
Farba prístroja
lotosová biela
Farba ovládacieho panela
lotosová biela
Dizajn dvierok
Alu-strieborná s pochrómovaným krúžkom
Vyhotovenie ovládacieho panela
5° zošikmenie
Spôsob ovládania
dotykové ovládanie
Displej
MTouch
Výsledok sušenia 
Dokonalé sušenie PerfectDry
Systém vôní FragranceDos²
Inteligentná reverzácia bubna
Preukázaná hygiena
Ochrana bielizne 
SilenceDrum
Naplnenie v kg
9
Komfort pri obsluhe 
Pripojenie k Miele@home
Wash2Dry
Predvoľba štartu až 24 h
Ukazovateľ zostatkového času
Zobrazenie denného času
Indikátor priebehu programu
Asistent sušenia
Informačné texty
Obľúbené programy
Osvetlenie bubna
LED
MultiLingua
Akustický balíček pre najnižšie hodnoty hluku
Zásobník na kondenzát
Integrovaný odvod kondenzátu
AddLoad
Hospodárnosť a trvalá udržateľnosť 
Trieda energetickej účinnosti (A+++ – D)
A+++
úspornejšie ako hraničná hodnota (24) triedy energetickej účinnosti A+++
10%
Ročná spotreba prúdu v kWh
174
Doba chodu v štandardnom programe v min
220
Hlučnosť v programe bavlna pri plnom naplnení v db(A) re1pW
62
Trieda účinnosti kondenzácie
A
Spotreba elektrickej energie pri štandardnom programe Bavlna – suché na uloženie pri plnom naplnení v kWh
1,47
EcoFeedback
Technológia EcoDry
Bezúdržbový výmenník tepla
Motor ProfiEco
Programy sušenia 
Automatika plus
Bavlna
Ľahká údržba
Jemná bielizeň
Košele
Koncová úprava hodvábu
Koncová úprava vlny
Express
Džínsy
Outdoor
Impregnácia
Športová bielizeň
Štandardný vankúš
Veľký vankúš
Bavlna hygiena
Studený vzduch
Teplý vzduch
Program kôš
Extra tichý
Predžehlenie
Posteľná bielizeň
Konečná úprava parou
Extra funkcie 
Ochrana proti pokrčeniu
Šetrný plus
Osvieženie
Eco
Bzučiak
Quick
DryCare 40
DryFresh
PowerFresh
Kvalita 
Jemné rebrovanie
Bezpečnosť 
PIN kód
Indikátor pre „vyprázdnenie zásobníkov“
Indikátor pre „vyčistenie filtrov“
Optické rozhranie
Technické údaje 
Rozmery v mm (šírka)
596
Rozmery v mm (výška)
850
Rozmery v mm (hĺbka)
643
Hĺbka prístroja pri otvorených dvierkach v mm
1077
Hmotnosť v kg
62
Celkový príkon v kW
1,1
Napätie vo V
220-240
Istenie v A
10
Frekvencia v Hz
50
Dĺžka elektrického vedenia v m
2
Obsahuje fluorované skleníkové plyny
Hermeticky uzavreté
Druh chladiaceho prostriedku
R134a
Množstvo chladiaceho prostriedku
0,48
Potenciál skleníkového efektu chladiaceho prostriedku
1430
Potenciál skleníkového efektu prístroja
686
Výmena žiarovky
Kundendienst
Dodávané príslušenstvo 
Flakón s vôňou
Voucher na druhý flakón s vôňou
Voucher na kôš do sušičky
Dostupné jazyky displeja 
Dostupné jazyky displeja prostredníctvom MultiLingua
bahasa malaysia
dansk
english (GB)
español
français (FR)
italiano
română
srpski
svenska
ελληνιкά
العربية
繁體中文
français (CA)
magyar
polski
čeština
中文
한국어
english (AU)
english (CA)
english (US)
nederlands
norsk
português
slovenščina
yкраїнська
deutsch
hrvatski
pусский
slovenčina
suomi
türkçe
日本語

Možno by sa Vám páčilo…