D

Haier HWD100-B14979-S

Výrobca: Haier

Voľne stojaca, 10 / 6 Kg, 1400 RPM, Motor Direct Motion, Trieda prania a sušenia D, Biela, Š x H x V (cm) 60x53x85

Celý popis

PREDĹŽENÁ ZÁRUKA ALLIANZ ASSISTANCE:

Quatro kalkulačka Vypočítajte si splátky pomocou Quatro kalkulačky

Našli ste lepšiu cenu? Pripravíme Vám špeciálnu ponuku

Napíšte nám

I-Pro Series 7

Práčky so sušičkou Haier I-Pro Series 7 boli vytvorené hlavne preto, aby vám umožnili dosiahnuť výsledky prania na profesionálnej úrovni v pohodlí vášho domova. S rozsiahlym zoznamom funkcií, ktoré vylepšujú výkon, bol tento rad tiež navrhnutý tak, aby znižoval hluk a spotrebu energie, šetril čas a dokonca vám umožňoval doladiť dĺžku cyklov. Z týchto dôvodov odporúčame Haier I-Pro Series 7 tým, ktorí hľadajú špičkové výsledky za kratší čas bez akýchkoľvek kompromisov.

Trieda A

Táto práčka so sušičkou je pri použití samostatného pracieho cyklu bez sušenia v triede A. V súlade s novým energetickým štítkom a v porovnaní s triedou G znižuje spotrebu až o 51 %, čo šetrí energiu, peniaze a rešpektuje životné prostredie.

Spoľahlivý, efektívny, jednoduchý – motor Direct Motion

Motory Direct Motion sú motory bez pásu, ktoré sú priamo pripojené k bubnu, čo výrazne znižuje hluk a vibrácie práčky so sušičkou, predlžuje jej životnosť a zároveň znižuje spotrebu energie a vody.

Certifikované výsledky pre profesionálne hygienu

Zažite profesionálnu dezinfekčnú čistotu. Vďaka jedinečnému programu I-Refresh dosiahnete ešte väčšieho hĺbkového vyčistenie bez použitia intenzívnych pracích cyklov.

Profesionálna starostlivosť o vašu bielizeň

Funkcia I-Refresh čistí vaše oblečenie vysoko efektívnym a inovatívnym spôsobom. Pomocou technológie mikropáry odstraňuje pachy a znižuje pokrčenie bielizne, bez toho aby prišlo do kontaktu s vodou a saponátom.

Čistá práčka pre čisté prádlo

Praktický systém Smart Dual Spray je automatický systém čistenia vašej práčky so sušičkou, ktorý sa aktivuje na konci každého pracieho cyklu. Nielen, že zabezpečí hygienickejšie pranie bielizne, ale aj podporí dlhodobú životnosť práčky!

Plnou parou vpred pre odstránenie škvŕn!

Táto šikovná funkcia rozptyľuje paru a prací prostriedok vnútri bubna, uvoľňuje vlákna vášho bielizeň a vylepšuje schopnosť odstraňovanie nečistôt a škvŕn. A to nie je všetko – vďaka pare je oveľa ľahšie tiež žehlenie vášho oblečenia. V niektorých prípadoch ani žehlenie nie je nutné, máte tak veľa voľného času na veci, ktoré máte radi.

Čistá práčka so sušičkou znamená čisté prádlo

Exkluzívny materiál vnútri spotrebiča chráni citlivé miesta práčky so sušičkou. Antibakteriálna ochrana ABT sa stará o prevencii proti plesniam a baktériám v ohrozených oblastiach, ako je tesnenie dvierok, pranie bielizne je zase o niečo hygienickejšie.

Plnou parou vpred pre odstránenie škvŕn!

Táto šikovná funkcia rozptyľuje paru a prací prostriedok vnútri bubna, uvoľňuje vlákna vášho bielizeň a vylepšuje schopnosť odstraňovanie nečistôt a škvŕn. A to nie je všetko – vďaka pare je oveľa ľahšie tiež žehlenie vášho oblečenia. V niektorých prípadoch ani žehlenie nie je nutné, máte tak veľa voľného času na veci, ktoré máte radi.

Menej času stráveného praním, viac času na veci, ktoré máte radi

Práčky so sušičkou s kapacitou 10 kg vám umožní prať viac bielizne súčasne, ušetríte tak čas, ktorý môžete tráviť vecami, ktoré máte radi. Väčším bubnom môžete znížiť množstvo pracích cyklov ročne, až o 44 praní v porovnaní so štandardnou 8 kg práčkou so sušičkou.Ušetríte tak veľa energie a vody!

Aj tie najjemnejšie materiály zostanú dlho ako nové

Bubon týchto práčok so sušičkou ťaží z povrchu navrhnutého tak, aby zaistil, že aj vaše najjemnejšie textílie zostanú v perfektnom stave, bez ohľadu na to, koľkokrát ich vyperiete. Špeciálne vankúšiky zaručia, že vaša bielizeň sa pri otáčaní bubna jemne skĺzne po povrchu a nikdy sa nezachytí a nepoškodí.

Osvetlený bubon pre väčší prehľad

Už žiadne hľadanie stratených ponožiek – vďaka praktickému vnútornému svetlu bubna vašej chytrej práčky so sušičkou môžete bielizeň ľahko vložiť a vybrať bez toho, aby ste niečo prehliadli.

Vyššia úroveň technológie

Táto práčka so sušičkou Haier používa na váženie bielizne digitálny vnútorný váhy. Predtým než program spustí, automaticky upraví spotrebu vody a dĺžku cyklu podľa množstva bielizne, ktoré periete. Práčka so sušičkou vypočítava optimálne nastavenie v závislosti od hmotnosti bielizne, zaisťuje tak vynikajúce výsledky a minimálnu spotrebu energie.

Energetická trieda

Hĺbka (mm)

Šírka (mm)

Výška (mm)

Základné informácie

Názov výrobku  HWD100-B14979
Vstavaná / Voľne stojaca  Voľne stojaca
Kapacita prania bavlna (kg)  10
Kapacita sušenia bavlna (kg)  6
Maximálna rýchlosť odstreďovania (ot./min)  1400

Technické špecifikácie

Motor  Direct Motion
Typ zástrčky  Schuko
Napätie (V)  220-240

Programy a funkcie

Program rýchleho sušenia  Nie
Počet programov  14
Začať možnosťou oneskorenia  Áno (až o 24h)
Para  Áno

Vzhľad

Farba tela  Biela

Výkon a spotreba

Trieda energetickej účinnosti prania  A
Trieda energetickej účinnosti prania + sušenia  D
Trieda účinnosti sušenia odstreďovaním  A
Vážená spotreba energie – (100 cyklov prania) (kWh)  52
Vážená spotreba energie – (100 cyklov prania + sušenia) (kWh)  308
Eco 40-60 Duration Full  238
Doba trvania pranie + sušenie celá náplň (min)  530
Hlučnosť odstreďovania (dB(A))  72
Trieda emisií akustického hluku (NEL 2020)  A
Spotreba vody pri praní na 1 cyklus (l)  51
Spotreba vody pri praní + sušení na 1 cyklus (l)  75

Rozmery

Výška výrobku  85
Šírka výrobku  60
Hĺbka výrobku  53
Hĺbka (bez pripojenia na vodu a dverí)  530
Čistá hmotnosť (kg)  81
Hmotnosť s obalom (kg)  88