C

LORD C14 2.GN

Výrobca: Lord

Kombinovaná voľne stojaca chladnička

Celý popis

PREDĹŽENÁ ZÁRUKA ALLIANZ ASSISTANCE:

Quatro kalkulačka Vypočítajte si splátky pomocou Quatro kalkulačky

Našli ste lepšiu cenu? Pripravíme Vám špeciálnu ponuku

Napíšte nám

Detail produktu

LORD C14 je extrémne spoľahlivá, kombinovaná voľne stojaca chladnička (tiež označovaná ako „chladnička“). Zákazníci chladničku Lord C14 milujú. Zásadou nemeckej značky Lord je ponúkať výhradne poctivo vyrobené výrobky. Preto sme zákonnú záruku dva roky rozšírili o ďalšie tri roky, a to na všetky časti a bez podmienok. Medzi výhody tejto kombinovanej chladničky patrí veľmi nízka spotreba energie, vďaka ktorej sa chladnička radí do energetickej triedy C. Spotreba energie je iba 159 kWh za rok. Samozrejmosťou je automatické odmrazovanie NoFrost.

Popis

Voľne stojaca chladnička LORD C14 sa so svojou spotrebou 159 kWh za rok radí do úspornej energetickej triedy C. Medzi výhody tejto kombinovanej chladničky patrí jednoduché dotykové ovládanie a okamžitý prehľad o teplote v mraziacej i chladiacej časti, a to vďaka LCD displeji.

Chladnička ponúka funkciu rýchleho schladenia a – v prípade mrazničky – zmrazenie. Oceníte určite tiež funkciu Holiday, ktorá je ideálna pre chvíle, kedy chladničku z dôvodu dovolenky nebude niekoľko dní nikto otvárať. Funkcia Fresh sa postará o dlhšiu trvanlivosť potravín. Hodiť sa môže aj detská poistka.

Chladiaca časť chladničky LORD C14, ktorá ponúka funkciu automatického odmrazovania, je rozčlenená na niekoľko zón. Tá s označením Fresh je ideálny pre umiestnenie ovocia a zeleniny. Zóna 0 ° C bola vytvorená pre ryby a mäso. Funkcia Multi-Flow Air Tower zaistí dokonalú cirkuláciu vzduchu a vyrovnávanie teploty v niektorých častiach chladničky. Potraviny môžete umiestniť do celkom troch políc z bezpečnostného skla, pričom dve z nich sú výškovo nastaviteľné. Nechýba ani polička na fľaše a vo dverách chladničky nájdete celkom tri police. U tejto chladničky nájdete integrované držadlo. Nemusíte sa báť nedovretých dverí, akustický alarm vám túto skutočnosť bezodkladne ohlási. 

Mraziaca časť ponúka funkciu automatického odmrazovania NoFrost. Zmrazovacia kapacita mrazničky je 6,4 kg potravín za 24 hodín. V prípade výpadku prúdu sa doba skladovania pohybuje okolo 10,5 hodiny. Tri zásuvky ponúkajú dostatok priestoru na ukladanie potravín.

Dôležité informácie

 • spôsob umiestnenia: voľne stojace
 • energetická účinnosť: C
 • spotreba el. energie za rok: 159 kWh
 • úžitkový objem celkom: 323 l
 • úžitkový objem chladiacej časti: 219 l
 • úžitkový objem mraziacej časti: 104 l
 • hlučnosť: C 39 dB (A) re 1 pW
 • klimatická trieda: SN-T ( 10 ° C až 43 ° C)
 • farba dverí: biela
 • farba bokov: biela
 • počet chladiacich okruhov: 2
 • počet kompresorov: 1
 • ekologické chladivo: R600a – izobután

Výhody chladničky LORD C14

Patrí do úsporné energetickej triedy, a tak šetrí nielen energia, ale aj vaše peniaze. Nožičky u chladničky je možné výškovo nastaviť. Pánty dverí je možné presunúť zľava doprava. Automatické odmrazovanie NoFrost. Akustický alarm otvorených dverí. Vďaka LCD displeju budete mať okamžitý prehľad o aktuálnej teplote v mraziacej i chladiacej časti. Na displeji sa nachádza aj jednoduché dotykové ovládanie, s ktorým si ľahko poradíte.

Praktické funkcie, ktoré vám uľahčia život

Chladnička disponuje niekoľkými funkciami, ktoré vám výrazne uľahčí život. Nejedná sa len o klasické činnosti, ako je potrebné rýchle schladenie alebo zmrazenie, ale napríklad o funkciu Holiday, ktorá je ideálna pre prípad, keď viete, že chladničku niekoľko dní neotvoríte. Funkcia Fresh predĺži trvanlivosť potravín.

Priestranná chladiaca časť

V chladiacej časti nájdete zvláštne zónu pre ovocie a zeleninu, a tiež zónu pre ryby a mäso. Miesto pre vaše potraviny poskytujú 3 police z bezpečnostného skla, z ktorých tri sú výškovo nastaviteľné. Nechýba ani praktická polička na fľaše.

Mraziaca časť je nenáročná na údržbu

Vďaka technológii NoFrost už nikdy netreba strácať čas s odmrazovaním. V prípade výpadku prúdu je doba skladovania v mrazničke až 10,5 hodín.

5 rokov záruka zadarmo

Na všetky spotrebiče značky Lord je v Slovenskej republike poskytovaná záruka 5 rokov zdarma. 2 roky platí plná záruka na celý produkt a ďalšie 3 roky sa záruka vzťahuje na bezplatný servis. Predĺžená záruka je uvedená priamo na záručnom liste a nie je potrebná žiadna dodatočná registrácie.

Parametre

TYP voľne stojaca
VÝŠKA 185 cm
ŠÍRKA 60 cm
HĹBKA 69 cm
ENERGETICKÁ TRIEDA C
DISPLEJ áno LCD
HLUČNOSŤ 39 dB
TRIEDA HLUČNOSTI C
KLIMATICKÁ TRIEDA SN-T ( 10°C až  43°C)
SPOTREBA EL. ENERGIA ZA ROK 159 kWh
SPOTREBA ENERGIE ZA 24H 0,44 kWh
OBJEM 323 l
OBJEM CHLADIACEJ ČASTI 219 l
OBJEM MRAZIACE ČASTI 104 l
FUNKCE HOLIDAY/DOVOLENKA áno
DETSKÁ POISTKA áno
OSVETLENIE CHLADIACEJ ČASTI LED
POČET CHLADIACÍCH OKRUHOV 2
POČET POLÍC CHLADIACEJ ČASTI 3
MATERIÁL POLÍČOK CHLADIACEJ ČASTI bezpečnostné sklo
POČET DVERNÝCH POLIČIEK 3
POČET VÝŠKOVO NASTAVITEĽNÝCH POLÍC 2
POČET ZÁSUVOK MRAZIACE ČASTI 3
POLIČKA NA FĽAŠE áno
MADLO integrované
METAL-COOLING nie
POČET KOMPRESOROV 1
DOBA SKLADOVANIA PRI VÝPADKU 10,5 hodiny
SYSTÉM CHLADENIA -CHLADNIČKA dynamický
SYSTÉM CHLADENIA -MRAZNIČKA dynamický
RÝCHLE SCHLADENIA áno
RÝCHLE ZMRAZENIE áno
UKAZOVATEĽ TEPLOTY digitálne zobrazenie teploty
UMIESTNENIE OVLÁDANIA na dverách
UMIESTNENIE MRAZNIČKY dole
UUMIESTNENIE PÁNTOV DVERÍ vpravo (možno zameniť)
CHLADIVO R600a – isobutan
ZÁSUVKA PRE MÄSO A RYBY 1
ZMRAZOVACIA KAPACITA ZA 24H 6,4 kg
SPÔSOB ODMRADZOVANIA CHLADIACEJ ČASTI automatický
SPUSOB ODMRADZOVANIA MRAZIACE ČASTI automatický
SPÔSOB OVLÁDANIA dotykové
ALARM OTVORENÝCH DVERÍ áno
TYP MOTORA BLDC invertorový
FAREBNÉ PREVEDENIE DVERÍ biela
FAREBNÉ PREVEDENIE BOKOV biela
NAPÄTIE 220 – 240V
FREKVENCIA 50 Hz