A

Miele H 7890 BP

Výrobca: Miele

Rúra na pečenie so šírkou 90 cm v perfektne kombinovateľnom dizajne s pokrmovým teplomerom a BrillantLight.

Celý popis

Quatro kalkulačka Vypočítajte si splátky pomocou Quatro kalkulačky

Našli ste lepšiu cenu? Pripravíme Vám špeciálnu ponuku

Napíšte nám

Rúra na pečenie so šírkou 90 cm v perfektne kombinovateľnom dizajne s pokrmovým teplomerom a BrillantLight.

  • Veľký textový displej s približ. senz. – M Touch + MotionReact
  • Príprava jedla vždy pod kontrolou – kamera v ohrevnom priestore 
  • Takmer žiadna potreba čistenia – vybavenie pyrolýzou a PyroFit
  • Nadýchané cestá a chrumkavé krusty – klimatické pečenie 
  • Rýchle zohriatie a rovnomerné rozvádzanie tepla – TwinPower

Maximálna bezpečnosť v každej situácii 

Postarajte sa aktívne o dodatočnú bezpečnosť – stlačením tlačidla sa prístroj dá zablokovať a je tak chránený pred neželaným zapnutím, napr. deťmi. Alebo v prípade núdze profitujte z funkcie bezpečnostného vypnutia: Pri prekročení maximálnej doby prevádzky sa rúra na pečenie Miele automaticky vypne. To poskytne spoľahlivú bezpečnosť aj v prípade, že rúru na pečenie zabudnete vypnúť.

Horúce bude len jedlo 

Rúry na pečenie Miele sú kompletne ochladzované. Vďaka tomu zostanú ovládacia časť a rukoväti, ako aj okolitý nábytok relatívne studené. Viacnásobná konštrukcia skla efektívne izoluje dvierka rúry na pečenie a stará sa o nízku teplotu na vonkajšej strane dvierok, a tým aj o bezpečnosť a ochranu pred popáleninami. 

Vynikajúca energetická účinnosť 

Mimoriadne nízka spotreba elektrickej energie: Naše rúry na pečenie sa vyznačujú triedou energetickej účinnosti A+. S ňou ušetríte veľa energie – a šetríte nielen životné prostredie, ale aj svoju peňaženku.

Váš pripravovaný pokrm: veľmi dobre prístupný 

Podlievanie a obracanie jedla pohodlne a v bezpečnej vzdialenosti od horúceho ohrevného priestoru: S plnovýsuvným pojazdom FlexiClip môžete plechy na pečenie alebo opekacie rošty bez námahy vytiahnuť z rúry bez nebezpečenstva, že sa popálite. Tento špeciálne pre nás patentovaný systém vám umožňuje použiť plnovýsuvný pojazd flexibilne v rôznych rovinách, presne podľa vašej potreby.

Jemný pohyb dvierok 

Vždy upútajú pozornosť: Vďaka rafinovanému tlmiacemu mechanizmu sa dvierka ladne zatvárajú a otvárajú. A to až do 90° – čo umožňuje pohodlný a maximálne voľný prístup k pokrmom umiestneným v ohrevnom priestore.

Inteligentné prepojenie

Vďaka nášmu inovatívnemu systému Miele@home môžete naplno využiť potenciál svojich prístrojov Miele a zdokonaliť svoj bežný život. Všetky inteligentné domáce spotrebiče Miele je možné pohodlne a bezpečne prepojiť. Dajú sa jednoducho ovládať či už pomocou aplikácie Miele, hlasovým ovládaním alebo integráciou do už existujúcich riešení Smart Home. Zosieťovanie prebieha prostredníctvom lokálneho WiFi routera a cloudu Miele.

Manažovanie času prenechajte rúre na pečenie 

Takto zvládnete všetky práce v požadovanom čase a bez stresu: Jednoducho nastavte čas začatia, čas ukončenia alebo dobu trvania varenia. Varenie sa automaticky ukončí po uplynutí naprogramovanej doby. Užitočným pomocníkom v mnohých situáciách je aj integrovaný kuchynský budík. A ešte niečo: Pri výpadku prúdu sa nastavený čas uchová v pamäti cca 150 hodín.

Dokonale zrozumiteľné 

Komfort pri obsluhe pre každého: Na displeji sa dajú nastaviť rôzne jazyky. Tým je zaručená zrozumiteľná obsluha, aj v rôznych jazykoch. MultiLingua je k dispozícii pre prístroje od ovládania typu DirectSensor S. 

Reaguje na priblíženie

Rúru na pečenie môžete ovládať bez stlačenia tlačidla alebo dotyku spotrebiča. Keď sa priblížite, rozsvieti sa ohrevný priestor alebo sa zapne displej. Priblížením môžete tiež vypnú signálne tóny, ktoré signalizujú koniec procesu pečenia. Je to veľmi pohodlné. Ak je spotrebič v prevádzke za zatvorenou nábytkovou čelnou stranou, funkcia MotionReact vydá akustický signál a v prípade potreby spotrebič vypne.

Menej kuchynských pachov 

Chráňte svoje steny, nábytok a záclony: S katalyzátorom AirClean sa výrazne redukuje tvorba tukových usadenín a nepríjemných zápachov počas pyrolýzovej prevádzky – pre príjemné ovzdušie vo vašej domácnosti.

Špeciálna úprava pre bezchybné nerezové povrchy 

Špeciálna povrchová úprava: Prístroje Miele z nerezu majú mimoriadne kvalitný povrch s úpravou CleanSteel. To umožňuje veľmi jednoduché čistenie bez použitia špeciálnych čistiacich prostriedkov. Odtlačky prstov? Na povrchu s úpravou Miele CleanSteel sú takmer neviditeľné. 

Bez akejkoľvek námahy: čistenie 

Uľahčite si každodennú rutinu: Pri pyrolytickom samočinnom čistení sa zostatky jedla rozpadnú na popol a bezo zvyšku sa uvoľnia z povrchov – náročnosť čistenia je tým podstatne nižšia. Zabudnúť môžete aj na agresívne čistiace prostriedky a dlhé hodiny čistenia. Praktická výhoda: Počas čistenia môžu v závislosti od modelu časti príslušenstva zostať v ohrevnom priestore. 

Dokonalá viditeľnosť na všetkých úrovniach 

Aby ste mohli čo najlepšie sledovať prípravu pečeného mäsa alebo nákypu v rúre, zabezpečujú vysokokvalitné svetelné LED trubice optimálne osvetlenie všetkých úrovní ohrevného priestoru – takto z každého uhla dokonale vidíte na pripravovaný pokrm. 

Jedlo vždy pod kontrolou

Kamera integrovaná do stropu ohrevného priestoru vám umožňuje nájsť množstvo inteligentných a inovatívnych riešení. Napríklad budete môcť sledovať proces varenia, kdekoľvek budete. Viac informácií nájdete na Miele@home.

Z nuly na požadovanú teplotu 

S ventilátorom horúceho vzduchu TwinPower pre 90 cm rúry na pečenie nemusíte dlho čakať, kým sa rúra predhreje – v priebehu minimálnej doby dosiahne prevádzkovú teplotu a vaše pokrmy môžete vložiť priamo do rúry. Dve ohrevné telesá, ako aj dva ventilátory sa postarajú o optimálnu cirkuláciu vzduchu. Zaručuje to nielen rýchlu prevádzkovú pripravenosť, ale aj rovnomerné pečenie. 

Pochúťky z ražňa 

Tešte sa na chutné grilované kuriatko z vlastnej rúry: S otočným grilom pre 90 cm široké rúry na pečenie môžete doma ugrilovať kura či iné mäso – koža bude chrumkavá a mäso zostane šťavnaté. Aj rebierka sa s týmto príslušenstvom dajú pripraviť zvlášť chutne. 

Zaručene chrumkavé 

Chutný chrumkavý povrch dodáva určitým potravinám ten správny „šmrnc“: Napríklad hranolčeky alebo krokety sa najlepšie podaria, keď je v ohrevnom priestore suchá klíma. Táto sa dosahuje cieleným redukovaním vlhkosti ohrevného priestoru. Funkciu CrispFunction si môžete individuálne navoliť. 

Jednoduché riešenie špeciálnych prípadov 

Špeciálne situácie vyžadujú špeciálne parametre: Pomocou špeciálnych programov sa vám aj nie každodenné procesy prípravy podaria dokonale. Na kysnutie cesta alebo sušenie ovocia stačí len zvoliť program – správne teploty a vhodná klíma v ohrevnom priestore sú už vopred nastavené. 

Dokonalá príprava aj bez dozoru 

Najlepšie výsledky sa dosahujú pri tepelnej úprave sledujúcej vnútornú teplotu pokrmov: Pri použití bezkáblového pokrmového teplomeru patentovaného pre Miele upečiete mäso, rybu či hydinu vždy dokonale. A to pohodlne aj bez dozoru, pretože indikátor zostatkového času vás upozorní, keď je pokrm hotový. S týmto teplomerom bez kábla sa veľmi jednoducho manipuluje a je vždy pripravený v dverách rúry – pre zvýšenie komfortu pri pečení. 

Pečenie múčnikov a mäsa so zaručeným úspechom 

Vaše varenie bude vždy úspešné: Elektronicky riadené programy vám umožnia pohodlne automaticky pripraviť množstvo rôznych jedál. Či chcete upiecť koláč alebo udusiť hydinu – nemusíte voliť ani teplotu, ani dobu trvania. Stupeň prípravy napr. pre mäso sa dá nastaviť individuálne.

Optimálne výsledky s funkciou zvýšenia vlhkosti 

Tak bez námahy dosiahnete najlepšie výsledky: Prívodom vlhkosti bude mäso vnútri jemné a šťavnaté, zatiaľ čo zvonka chutne opečené, chlieb a žemle budú vláčne a súčasne optimálne chrumkavé. Pre ďalšie zvýšenie komfortu môžete dávky pary časovo naprogramovať. Klimatické pečenie sa využíva aj v rôznych automatických programoch.

Hmotnosť 74,0 kg
Rozmery 568 × 895 × 478 cm
Energetická trieda

Výška (mm)

Šírka (mm)

Hĺbka (mm)

Farba

Detaily produktu – H 7890 BP

Prevedenie a dizajn 
Zabudovateľná rúra na pečenie
PureLine
Farba prístroja
Nerez CleanSteel
Užívateľské výhody 
Rýchloohrev
Predohrev
Pokrmový teplomer
Udržiavanie teploty
Funkcia Crisp
Motor otočného grilu
Prevádzkové spôsoby 
Rozmrazovanie
Automatické programy
Automatické programy špecifické pre krajinu
Automatické pečenie
Horúci vzduch Eco
Režimy grilovania
Gril
Malý gril
Horúci vzduch plus
Intenzívne pečenie
Klimatické pečenie
Klimatické pečenie s horúcim vzduchom plus
Klimatické pečenie s horným/spodným ohrevom
Klimatické pečenie s intenzívnym pečením
Klimatické pečenie s automatickým pečením
Príprava pri nízkej teplote
Horný/spodný ohrev
Horný ohrev
Spodný ohrev
Gril s cirkuláciou vzduchu
Špeciálne použitia
Komfort pri obsluhe 
Pripojenie k Miele@home
Displej
M Touch
MotionReact: pri priblížení sa zapne svetlo
MotionReact: pri priblížení sa rozsvieti displej
MotionReact: potvrdzovací signalizačný tón pri priblížení
MotionReact: rozpoznanie nábytkovej čelnej steny
Kamera v ohrevnom priestore
SoftOpen
SoftClose
MultiLingua
MyMiele
Nápoveda
Ovládací panel 3D
Časovo programovateľné dávky pary
Polyfónne signálne tóny
Časové funkcie
Zobrazenie denného času
Synchronizácia času
Zobrazenie dátumu
Kuchynský budík
Programovanie začiatku prípravy
Programovanie konca prípravy
Programovanie trvania prípravy
Indikácia aktuálnej teploty
Indikácia požadovanej teploty
Signálny tón pri dosiahnutí požadovanej teploty
Navrhovaná teplota
Vlastné programy
Program Sabat
Individuálne nastavenia
Približovací senzor MotionReact
Hospodárnosť a udržateľnosť 
Trieda energetickej účinnosti (A+++ – D)
A
Automatické využitie zostatkového tepla
Príkon vo vypnutom stave vo W
0,5
Príkon v režime Stand-by vo W
1
Príkon v pohotovostnom režime pri pripojení na sieť vo W
2
Doba do automatického zapnutia v pohotovostnom režime v min
20
Doba do automatického zapnutia v pohotovostnom režime pri pripojení na sieť v min
20
Doba do automatického zapnutia vo vypnutom stave v min
20
Komfort pri údržbe 
Povrch z nerezu/CleanSteel
Pyrolytické samočistenie

Katalyzátor
Odklopiteľné ohrievacie teleso grilu
Dvierka CleanGlass
Bezpečnosť 
Systém ochladzovania prístroja so studenou čelnou stranou
Bezpečnostné vypínanie
Zablokovanie sprevádzkovania
Zablokovanie dvierok počas pyrolýzy
Zablokovanie tlačidiel
Technické údaje 
Objem ohrevného priestoru v l
90
Počet úrovní zasunutia
3
Počet úrovní zasunutia ohrevný priestor 1
3
Počet úrovní zasunutia ohrevný priestor 2
3
Rozmery prístroja (š x v x h) v mm
895 x 478 x 568
Označenie úrovní zasunutia
Osvetlenie ohrevného priestoru
BrilliantLight
Ventilátor horúceho vzduchu TwinPower
Min. teploty v °C
30
Max. teploty v °C
300
Min. šírka výklenku v mm
860
Max. šírka výklenku v mm
860
Min. výška výklenku v mm
517
Max. výška výklenku v mm
517
Hĺbka výklenku v mm
550
Šírka prístroja v mm
895
Výška prístroja v mm
478
Hĺbka prístroja v mm
568
Hmotnosť v kg
74
Celkový príkon v kW
5,6
Napätie vo V
220-240
Frekvencia v Hz
50
Počet fáz
3
Istenie v A
16
Dĺžka elektrického vedenia v m
1,8
Výmena žiarovky
služby zákazníkom
Dodávané príslušenstvo 
Univerzálny plech s úpravou PerfectClean
2
Rošt na pečenie s úpravou PyroFit
2
Plnovýsuv FlexiClip s úpravou PyroFit (pár)
1
Vyberateľná postranná mriežka s úpravou PyroFit (pár)
1
Plech na grilovanie a pečenie s úpravou PerfectClean
1
Odvápňovacie tablety
2
Dostupné jazyky displeja 
Dostupné jazyky displeja prostredníctvom MultiLingua
bahasa malaysia
français
nederlands
svenska
čeština
中文
한국어
dansk
english
hrvatski
magyar
português
slovenščina
srpski
suomi
türkçe
ελληνιкά
deutsch
română
slovenčina
繁體中文
español
italiano
norsk
polski
pусский
yкраїнська
العربية
日本語